Girne Arçelik Servisi

izbularcelik-1280x512.jpg

Arçelik Buzdolabı Arızası

Teknik servis aradığınız taktirde buzdolabı türlerinin hemen hemen hepsine hizmet veren ve buzdoalbı çalışma mekanizmaları konusuna hakim ustalar tarafından beyaz eşyanız için bakım onarım tamir ve yedek parça değişimi hizmetlerinden yararlanabilmeniz için mesai saatleri içerisinde arayarak veya adreslerimize gelerek ulaşabilirsiniz. En hızlı ve en kaliteli hizmeti alacağınızı garanti ederek mesai saatlerinin başlangıcından bitişine kadar sürekli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Arçelik ve daha bir çok beyaz eşya markasının buzdolabı modelinden yola çıkarak kronik bir arızası olup olmadığına bakan servisler güvenilir ve pratik bir tamir için ellerinden geleni yaparlar.

Buzdolabınız örneğin bir soğutma arızası yaptığı zaman sizler bu arızalar için günün bir saatinde teknik servisimizi aradığınız zaman çok uygun fiyatlarla buz dolabınızı tamir ettireceğinize emin olabilirsiniz. Çok yüksek fiyatlarla teknik servis hizmet veren diğer firmalardan ziyade teknik servisimiz müşterilerinin de ekonomisini dolayısıyla  ailesini düşünerek fiyatlarını en asgari En Ekonomik Teknik Servis olarak belirlemektedir.

İzmir Girne Arçelik Servisi saydığımız tüm bu işlemleri bir çırpıda sizleri mağdur etmeden tamir bakım onarım ve yedek parça değişiminizi ekonomik ve uygun fiyatlarla hızlı ve kaliteli şekilde yaparak müşteri memnuniyeti kazanmak ister. Müşterinin memnuniyetini ve gönlünü kazanmanın önemli olduğunu çok iyi bilen ve özümseyen firmamızca yapılan tüm işlemlerin bilgisi müşteriye verilerek müşterinin aklında hiç bir soru işareti kalmaması için çabalar. Müşterinin aklında bir soru işareti kaldığı zaman müşteri bir kez daha teknik servis olarak sizi tercih etmeyebilir. bunu bilincinde olarak en ince ayrıntısına kadar ince eleyip sık dokuyarak özenle hizmet veririz.

Girne Teknik Servis İletişim

Teknik Servislerimizce çağrı merkezlerimiz ve ustalarımız tamircilerimiz hemen hemen hepsi sizler için hazır beklerler. Müşterilerimiz bizlere sayfamızda paylaştığımız telefon numaralarımızdan ulaşabilirler. İsterlerse adreslerimize kadar gelerek istedikleri konu hakkında bilgi alabilirler. En Yakın Beyaz Eşya Servisi arıyorsanız hemen şimdi sitemizde bulunun adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir dilediğiniz yerden arızalı ve kullanılamayan beyaz eşya veya elektrikli küçük ev aletlerinizi evlerinizden istediğiniz zamana aldırabilir bunların hızlıca tamir ve bakım görmesi için en uygun fiyatlarla yapımını sağlayabilirsiniz. Tamiri ve bakımı biten beyaz eşyalarınızı sizlere şoförlerimiz teslim ederler. Araba evinizin bulunduğu mekana geldikten sonra kuryelerimiz beyaz eşyanızı istediğiniz alana koyduktan sonra istediğiniz gibi şekilde kurarak evlerinizden ayrılırlar.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul