Heykel Arçelik Servisi

Heykel Arçelik Servisi

İzmir Heykel Arçelik Servisi olarak müşterilerimize ait beyaz eşyaların ve klimaların çıkarığı sorunlara çözüm olmaktayız. Klima üreticilerinin çıkardığı onlarca model klimalara karşın müşterilerimiz bazen klimasında veya beyaz eşyalarında kronik sorunlarla karşılaşmaktadır. Böyle durumlarda biz firma olarak müşterilerimize sağladık klima ve beyaz eşya teknik servis hizmeti ile bu ihtiyacın yerini doldurmaktayız.

Heykel Arçelik Servisi

İzmir Heykel Arçelik Servisi olarak sunduğumuz hizmet içerisinde Arçelik marka buzdolabı tamir ve bakım, Arçelik marka çamaşır makinesi tamir ve bakım, Arçelik marka  bulaşık makinesi tamir ve bakım, Arçelik marka fırın tamir ve bakım, Arçelik marka kurutma makinesi tamir ve bakım ve Arçelik marka klimalarınızın tamir onarım ve bakım işlemlerini firmamızın yetkin personelleri gerçekleştirmektedir. İzmir Heykel Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin klima ve beyaz eşyalarının tamir onarım işlemlerini eksiksiz, tam ve düzgün bir şekilde yerine getirmektedir.

Arçelik Servisi olarak bölgemizde ve sektörümüzde müşterilerimize özel bir teknik servis olmamızın avantajlarını ve olanaklarını sağlamaktayız. Özel bir teknik servis olmamızın yetkili arçelik servisi olmamızdan çok faydaları vardır. Bunlardan birincisi müşterimizin bozulan kliması veya beyaz eşyasının arızalandıktan sonra parça değişimi gerektiğinde yedek parçanın fiyatını firmamızın belirliyor oluşudur. Firmamız bu konuda siz değerli müşterilerine en uygun parça değişimi için fiyat belirleyerek bu koşullarda en ekonomik ve kaliteli hizmeti vermenin nihai hedefindedir.

Çünkü firmamızın ana ilkelerinden üçünden birisinin hız diğer ikisinin kalite ve ekonomik bir teknik servis olduğunu söylemiştik. Arçelik Özel Teknik Servis olmamızın bize ve müşterilerine getirdiği avantajlardan birisi de firma içerisinde belirlediğimiz müşteri memnuniyetini en üst zirve noktasında tutabilmenin özgürlüğüdür.

İzmir Heykel Arçelik Servisi

İzmir Heykel Arçelik Servisi olarak İzmir’de Karabağlar’da bulunan klima ve beyaz eşya teknik servisimiz müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Arçelik Servisi olarak müşterilerimize tamir, onarım, bakım, parça değişimi, montaj ve söküm işlemlerini büyük beceri ve emek isteyen süreç ile uzman personellerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz İzmir Heykel Arçelik Servisi hizmetimizden yararlanmak için 0232 475 0165 numaralı hattı arayak karşınıza çıkan müşteri temsilcisinden randevu belirleyebilir ya da işiniz yani klima ve beyaz eşyada yaşadığınız problem acil ve tehlikeli ise acil teknik servis ekibimizin sizlere yönlendirilmesini talep ederek yaşadığınız problemin en kısa sürede en etkili bir şekilde doğru işçilik ile giderilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamızın sunduğu klima teknik servis hizmeti garantisi ile müşterilerinin hizmetinde.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara