İzmir Altus Servisi

İzmir Altus Servisi

Alanında uzman ekiplerle 78 farklı teknik imkanı sunan İzmir Altus Servisi ile şehrin her yerine hizmet sağlamaktadır. Arçelik bünyesi altında hizmet veren Altus markası için 4.000 in üzerinde satış noktası mevcuttur. Kullanıcılar için 2- 3 yıl garanti vermektedir.

Altus ürünleri özellikle fiyat performans ürünleri olarak bilinmektedir. Şehir içinde ve online de satışı bulunan ürünlerin satışı bulunmaktadır. Kalitesiyle nam salan marka kullanıcılar tarafından da beğenilen ürünlerdir. Ürün seçimi yapmadan önce ihtiyacınıza uygun ürünü belirlemeli ve ona göre alışveriş yapmalısınız.

Ürünler hakkında fikir sahibi olarak bunun için web site üzerinden teknik özellikleri araştırabilir veya uzman personellere başvurabilirsiniz. Bu sayede daha verimli, uzun ömürlü  sonuçlar elde edebilirsiniz. Ürün özelliklerini araştırdığınız takdir de aldığınız ürün sizler için en kullanışlı haliyle hayatınızı kolaylaştırabilir.

İzmir Altus Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya ürünlerinde en sevilen markalardan biri Altus tur. Birçok farklı ürün seçeneği  sunan marka rengi, hacmi,  teknik özellikleri, boyutu, enerji sınıfı açısından seçeneklere ayrılmaktadır. Set halinde ve çeyiz paketi şeklinde satışları mevcuttur. Size evinize ve bütçenize en uygun olan ürünü bulmanız çok önemli bir faktördür.

Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri mikrodalga vb beyaz eşyalar için kalite ve uygun fiyat seçenekleriyle İzmir Altus Servisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde kullanım oranı gün geçtikçe artan en iyilerden biri olan  kurutma makinesi için hem yıkama hem de kurutma özelliklerine sahip aynı zamanda az yer kaplayan kurutmalı yıkama makineleri de evinizde yer yoksa iyi bir seçenek olacaktır.

İzmir Altus Klima Servisi

En yakın satıcıyı bulma imkanı sağlayan 78 farklı servisi bulunan 7/24 çağrı merkeziyle ulaşabileceğiniz teknik servisi olan web sitesi sizler için aynı zamanda ürünleri karşılaştırma özelliğine de sahiptir. Farklı seçenek ve kapasitedeki klimalar için öncelikle kullanılan odaya uygun klima belirlendikten sonra karar verilmelidir.

Ücretsiz montaj ve uygun seçenekli klima imkanı sunan Altus markası soğutma kapasiteleri ve tipi rengi boyutu değişen farklı özelliklerdeki klimaları sunar. Konu alanında uzman kişilerce satışa sunulan İzmir’in her yerinden ulaşılabilecek bayileri bulunan bir markadır. İzmir Altus Servisi kullanıcıları için en iyi hizmeti sunar.

 

İzmir Altus Kombi Servisi

Diğer ürünlerinde olduğu gibi kombide de fiyat performans özelliği sağlayan Altus markası kullanıcılarına uygun fiyatlı kaliteyi getirip, uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır Altus servisi birçok bölgede bulunması sebebiyle kullanıcılarına hızlı ulaşım ve iyi memnuniyet için uzman servis elemanlarınca kurulum, tamirat, tadilat veya kafanızda oluşabilecek işlemler için İzmir Altus Servisi geniş bir kadroya sahip markadır.

Ayrıca Altus ürünlerinin kampanya dönemlerinde ücretsiz olarak uzattığı cihazlar vardır. Ürün kampanyaları web siteler ve mağazalardan takip edilerek alınabilir. Ürünler alındıktan sonra açılmaması gerekir. Ürünü ilk yetkili servis açmalı ve kurulumunu yapmalıdır. Yine yetkili servis ürünlerde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda İzmir de bulunan servislerden randevu sistemiyle randevu alınmalıdır. Şehirde bulunan yetkili servisler her ilçede bölgede sayıca fazla olması aksiliklerin olabildiğince önüne geçmekte ve kullanıcılara hızlı çözümler üretmektedir. İletişim adreslerine google aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım imkanı sağlamaktadır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara