Osmangazi Arçelik Servisi

izbularcelik-1280x512.jpg

İzmir Osmangazi Arçelik ilçesinde bulunan Arçelik servisimiz siz değerli müşterilerimize en iyi avantajlarını ve ayrıcalıklarını sağlayacaktır. Firmamız olarak yeniliklere ve gelişimlere her zaman açık olmaktadır. Bu sayede firmamız siz değerli müşterilerimize daha fazla ayrıcalık sunacaktır. İzmir Osmangazi Arçelik Servisi olarak her türlü tamiratı hızlı ve özenli bir biçimde tamir edebilmekteyiz. Firmamızın geniş kadrosu vardır diğer firmalar gibi az personel ve ustaları olmamaktadır. Firmamızın bu personellerinin ve ustalarının uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve deneyimleri bulunmaktadır. İzmir Osmangazi Arçelik Servisi olarak ayrıcalıklarımızı diğer firmalarda göremeyebilirsiniz. Firmamızın en büyük yatırımları personelleri ve ustalarıdır. Çünkü bu personellerimiz ve ustalarımız siz değerli müşterilerimize daha başarılı, daha özenli, daha hızlı ve daha temiz işçilikler ve tamiratlar sunar ve teknik firmamız bu sayede daha gelişir ve ismini siz değerli müşterilerimize daha fazla duyurur. İzmir Osmangazi Arçelik Servisi olarak diğer firmalardan çok daha avantajlı ve ayrıcalıklı olmaktayız. Bu avantajlar ve ayrıcalıklar şunlardır. Firmamız diğer firmalar gibi sizden fazla ücretler talep etmemektedir. Diğer firmalar gibi fazla ücret almamamızın sebebi firmamızın kuruluşundan belli devam etmekte olan iş ahlakı ve iş disiplini sayesinde dürüst ve güvenilir bir kurum olduğumuz için. Firmamız diğer firmalar gibi az personel ve ustalar çalıştırmamaktadır. Firmamız kesinlikle diğer firmalar gibi 2. Kalite ürün ve parça kullanmamaktadır. Firmamız kesinlikle orijinal ve A kalite parça ve ürün kullanmaktadır. Diğer firmalar gibi stoğumuz sınırlı sayıda değildir. Firmamızın geniş ve fazla stoğu bulunmaktadır. İzmir Osmangazi Arçelik Servisi firmamızın bir diğer avantajı ise müşteri temsilcilerimizin ve çağrı merkezimizin olmasıdır. Bu sayede firmamıza daha hızlı ve daha kolay ulaşabilmekte olacaksınız ve merak ettiğiniz konuları, soruları çok hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz. Firmamızın bu müşteri temsilcileri 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir ve bu sayede istediğiniz saatte müşteri temsilcilerimize ve çağrı merkezimize ulaşabileceksiniz.

İzmir Osmangazi Arçelik Servisi

İzmir Osmangazi Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin eleştirilerini her zaman dikkate almaktayız. Bu eleştirileri dikkatlice okuyup yanlışlarımızı düzeltemeye ve bu yanlışların bir daha olmamasını sağlayıp siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemeye çalışmaktayız. Firmamızın bu denli çalışması ve diğer firmalardan daha başarılı olmasının sebebi kuruluşumuzdan belli devam eden fikirlerimiz ve uyguladığımız metotlarımızdır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul