Kuruçeşme Bosch Servisi

izbulbosch-1280x512.jpg

İzmir Kuruçeşme Bosch Servisi olarak bulunduğumuz kuruçeşme ilçesinde adımızdan çok fazla söz ettirmekte olmaktayız çünkü işimizi doğru, başarılı, ve dürüst bir şekilde yaptığımız için ismimizden söz ettirmekteyiz. Teknik servis olarak firmamızın kuruluşundan beri olan fikirlerimiz sistematik bir şekilde günümüze kadar devam etmektedir. Teknik servisimiz olarak fikirlerimiz gelişmemizin en büyük faktörlerinden birisidir. Bu fikirlerimizi üst düzey yöneticilerimiz ile planlamaktayız. Teknik servisimiz olarak gelişmemiz siz değerli müşterilerimize daha başarılı olanaklar sağlamaktadır. Teknik servis olarak çok fazla çalışmaktayız çünkü İzmir’li müşterilerimizin sorunlarını daha hızlı çözüme kavuşturmak için. Firmamız olarak diğer firmalar gibi işimizi baştan savma yapmamaktayızdır ve diğer firmalar gibi sizden fazla fazla ücret almamaktayız çünkü kuruluşumuzdan belli olan iş ahlakımız ve disiplinimiz sayesinde böyle dürüst bir teknik servis firması olmaktayız. İzmir Kuruçeşme Bosch Servisi olarak klimalarınızın tüm temizlik bakımını yapmaktayızdır ve bu temizlik bakımını çok düşük bir fiyata yapmaktayızdır. Teknik servis olarak siz değerli müşterilerimiz klimalarınıza her sene en az iki defa temizlik bakımı yapmaktasınızdır. Çünkü klimalarınıza temizlik bakımı yapmazsanız klimanızın performansı git gide düşer ve tam verim alamazsınız ve git gide düşen performans yüzünden klimanızı kaybedebilirsiniz. İzmir Kuruçeşme Bosch Servisi olarak klimalarınızın neden temizlik bakımı yaparsınız çünkü bir sene de çok fazla klima çalıştırırsınız ve bu bosch marka klimalar yazın soğuk hava, kışın ise sıcak hava üflemektedir ve bunun getirdiği hava değişimi bosch marka klimanıza zarar verir ve toz içinde kalmasını sağlar.

İzmir Kuruçeşme Bosch Servisi 

İzmir Bosch servisi olarak sadece bosch marka klimalarınızı tamir etmemekteyizdir. Teknik servis olarak siz değerli müşterilerimizin bosch marka buzdolabı, bosch marka çamaşır makinesi, bosch marka kurutma makinesi  gibi bir çok bosch marka beyaz eşyaları ve bosch marka küçük ev aletleri gibi  teknolojik makinelerin tamirini ve bakım, onarım, söküm, montaj, arıza tespiti ve parça değişimi gibi bir çok sorununuzu çözüme kavuşturmaktadır. İzmir Kuruçeşme Bosch Servisi  olarak parça değişimlerimizdeki parçalar kesinlikle orijinaldir ve diğer firmaların parçaları gibi ikinci kalite ve replikasyon ürünler değildir. Teknik servis olarak parça stoğumuzda yeterince fazladır ve bu sayede diğer firmalar gibi bir parça değişimi için aylarca veya haftalarca beklemenize gerek kalmayacaktır. Teknik servisimiz olarak müşteri temsilcilerimiz olmaktadır ve bu sayede bizim teknik servisimiz ile daha kolay ve daha hızlı bir biçimde ve daha sağlıklı iletişim kurabileceksinizdir.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul