Mevlana Arçelik Servisi

izbularcelik-1280x512.jpg

İzmir Mevlana ilçesinde bulunan teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi olanakları ve en iyi hizmeti sağlamak için çok çalışmaktadır. Firmamız olarak hizmette kusur tanımamaktadır. Firmamızın başarıları her zaman kuruluşumuzdan itibaren devam etmektedir. İzmir Mevlana Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin tüm klimalarınının tamiratlarını yapmaktadır. Firmamız olarak siz değerli müşterilerimizin klimalarından zaman zaman yanma kokusu gelebilmektedir. Firmamız olarak gelen bu yanma kokusunun nedeni klimalarınızın temizlik bakımını ve temizliğini yapmadığınız için ve firma olarak en az yılda 2 defa klimalarınızın temizlik bakımını yapmanız gerekmektedir. Bunun için siz değerli müşterilerimiz teknik servis firmamızı arayıp bu bakımlarınızı yaptırabilirsiniz ve bu sayede klimalarınız verimli çalışacaktır. Firmamız olarak bu klimalarınıza en iyi temizlik bakımını yapmak için en iyi ustalar ve personeller ile çalışmaktayız ve bu ustaların ve personellerin uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve deneyimleri bulunmaktadır.

İzmir Mevlana Arçelik Servisi

İzmir Mevlana arçelik Servisi olarak müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır. Bu müşteri temsilcileri siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet için ve siz değerli müşterilerimiz ile daha sağlıklı iletişim kurmak için çalışmaktadırlar. Siz değerli müşterilerimiz merak ettiğiniz herhangi bir konuyu ve sormak istediğiniz bir soruyu müşteri temsilcilerimize sunabilmekte olacaksınız ve bu müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için 7 / 24 hizmet vermektedirler ve bu sayede istediğiniz saatte firmamıza ulaşabilmekte olacaksınız. İzmir Mevlana Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin tüm Arçelik marka klima, Arçelik marka buzdolabı, Arçelik marka çamaşır makinesi, Arçelik marka kurutma makinesi gibi bir çok Arçelik marka beyaz eşyaları ve Arçelik marka küçük ev aletleri gibi bir çok teknolojik makinenin bakım, onarım, arıza tespiti, söküm, montaj ve parça değişimi gibi bir çok sorununuza çözüm üretmektedir. İzmir Mevlana Arçelik Servisi olarak bakımlarınızı diğer firmalar gibi aylar ve haftalar sonra yapmamaktayız. Personellerimiz ve ustalarımız aynı günde teknolojik makinelerinizin bakımlarını yapmaktadır. Firmamızın kuruluşundan belli devam etmekte olan fikirleri günümüze kadar devam etmektedir. Bu sayede firmamız her zaman gelişmekte olan bir beyaz eşya ve klima teknik servis firmasıdır. Diğer firmalar gibi her zaman aynı seviyede kalmamaktadır. Firmamızın vizyonu ve misyonu siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmeye çalışmaktır ve bu memnuniyeti sağlamaktır. Firmamız olarak bu gelişmeler sayesinde siz değerli İzmir halkına sesinizi duyurmakta olmaktayız.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul