Örnekköy Arçelik Servisi

izbularcelik-1280x512.jpg

İzmir Arçelik Klima Servisi firması klimalarınızı özenle tamir ederek size daha iyi bir yaz günü geçirme fırsatı sunar. Klimalar yaz günlerinde elektrik ile çalışan bir beyaz eşya olmasının yanında hava akımından da yararlanır. Klimaların giriş çıkışlarındaki hava alma bölgeleri tıkalı olursa hava almaları oldukça zorlaşır. Bu nedenle havalandırma kanallarının yeterince boş ve sıkıntısız olduğundan emin olmak klimayı çalıştırmadan kullanıma başlamadan önceki en önemli kurallardan biri olarak ortaya çıkar. Klimalar yaz günlerinde bizleri serinletirken oldukça fazla enerji harcamaktadır. Bu enerji harcayışı ise biz tüketicilere yüklü bir elektrik faturası olarak geri döner. Elektrik faturalarını daha ekonomik hale getirmek için bir çok yöntem vardır. Öncelikle klimalarınızı geceleri çalıştırıp ev ısısını bu saatler içerisinde dengeleyebilirsiniz. Çünkü geceleyin elektrik hatları daha sakin olduğu için yaklaşık yüzde elliye varan bir tasarruf elde edersiniz. Ayrıca bulaşık makinelerinizi çamaşır makinelerinizi ve buz dolabınınız derin dondurucu bölümünü veya direkt olarak derin dondurucunuzu geceleyin yüksek güç moduna getirerek yiyecek ve içeceklerinizi daha ucuza dondurabilirsiniz.

Açelik Klima Arızası Çözümü

Bahsettiğimiz klimalar sık sık arıza yapmaktadır. bunun başlıca nedenlerinden birisi başta da belirttiğim üzere havalandırma kapaklarının dolu olmasıdır. Diğer taraftan klimaların oda içerisine kuru hava verdiği, ortamın nemini aldığı ve sürekli bir şekilde kötü koku yaydığı da görülmektedir. Evlerinizde bulunun klimalarınızı havalandırma kapaklarının iyi hava alıp vermesini sağlayarak bakımında bulunabilirsiniz. Yeterli gelmediğin takdirde bir teknik servisi arayarak çağrı merkezlerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir Örnekköy Arçelik Teknik Servisi

yaz aylarının olmazsa olması olan klimalar yanında diğer beyaz eşyalara ve elektrikli küçük ev aletlerine de bakım onarım ve yedek parça değişimi gibi hizmetler verir. teknik servisler müşterilerinin en hızlı ve kaliteli bir biçimde hizmet almasını sağlayan insanlardan oluşmuş şirketler ve iş yerleridir. İş yerlerine mesai saatleri içinde istediğiniz an gelip beyaz eşya ve klima servisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

İzmir Beyaz Eşya Servisi

Örnekköy adresinden bir teknik servis çağırarak gerekli olan bütün tamirlerde ustalar tarafından alacağınız ekonomik hizmetlerle beyaz eşyalarınızla hiç bir sorun yaşamadan kullanımınıza devam ederek daha konforlu bir ev yaşamı sürebilirsiniz. Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi dahil bir çok markanın beyaz eşyaları konusunda bilgi alabilir gerektiği takdirde onarım talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezlerini aradığınız takdirde en yakın hizmet şirketine yönlendirilerek hali hazırda bulunan ustalarımızdan kolaylıkla hizmet alabileceksiniz.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul