Osmangazi Altus Servisi

Osmangazi Altus Servisi

İzmir Osmangazi Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin tüm elektronik ve teknolojik makinelerini ve aletlerini en hızlı biçimde ve en özenli biçimde yetenekli ve işinde tecrübeli uzman ustalar ile tamir, bakım, onarım, söküm, montaj, arıza tespiti ve parça değişimi gibi bir çok sorunu çözüme kavuşturmaktayız. Firmamızın sadece altus marka klimalarınızı tamir etmemektedir. Firmamız altus marka buzdolabı, altus marka çamaşır makinesi, altus marka bulaşık makinesi ve altus  marka beyaz eşyaları ve altus marka küçük ev aletlerininde tamiratını yapmaktadır. İzmir Osmangazi Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize elimizden gelen her türlü yardımı sağlamak istemekteyiz. Firmamız olarak siz değerli müşterilerimize firmamızın İzmir halkına ismini bu kadar fazla duyurmanın nasıl gerçekleştiğini ve size firmamızın ayrıcalıklarını ve avantajlarını anlatalım. Firmamız diğer firmalar gibi az personel ve usta çalıştırmamaktadır. Firmamız her zaman gelişmeye odaklı bir şekilde çalışmaktadır. Firmamızın kuruşundan belli devam etmekte olan iş ahlakı ve iş disiplini sayesinde firmamız İzmir halkının en güvenilir firması olmuştur. Firmamız diğer firmalar gibi kötü ve 2. Kalite ürün satmamaktadır. Firmamız her zaman orijinal ve A kalite ürünler ve parçalar satmaktadır. Firmamız montaj servisi için özel personeller ile çalışmaktadır ve bu personeller sizin için aynı gün montajını yapar. Diğer firmalar gibi aylar ve haftalar sonra montajını yapmamaktayız.

İzmir Osmangazi Altus Servisi

İzmir Osmangazi Altus Servisi siz değerli müşterilerimiz için teknolojik makinelerin gelişmesini yakından takip etmektedir. Firmamızın bu makinelerin tamiratı için durmadan çalışmaktadır. Firmamızın kuruluşundan belli devam eden fikirleri ve metotları sayesinde gelişmemiz ve başarılarımız diğer firmalardan daha büyüktür. Firmamız her zaman eleştirilere açıktır çünkü bu eleştiriler bizim yanlışlarımızı düzeltmemize yardımcı olmaktadır. Firmamızın bu eleştirileri dikkate almasının bir diğer sebebi değerli müşterimizi bir daha mağdur etmemeye çalışmak. İzmir Osmangazi Altus Servisi olarak müşteri temsilcilerimiz ve çağrı merkezimiz bulunmaktadır. Firmamızın bu avantajları sayesinde firmamıza daha kolay ve daha hızlı ulaşabileceksiniz. Firmamızın bu çağrı merkezi ve müşteri temsilcileri sayesinde siz değerli müşterilerimiz firmamıza istediğiniz soruyu ve merak ettiğiniz her konuyu sorabilirsiniz. İzmir Osmangazi Altus Servisi hizmeti verdiğimiz firmamızın bu müşteri temsilcileri ile firmamız hakkındaki her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz. Firmamızın bu müşteri temsilcileri 7/24 çalışmaktadır ve bu sayede istediğiniz saatte firmamızı ulaşabilirsiniz. Bizlerden talep ettiğiniz teknik servis kısa sürede sizlere ulaşacaktır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara