Osmangazi Beko Servisi

Osmangazi Beko Servisi

İzmir Osmangazi Beko Servisi olarak müşterilerimize daima en iyi teknik servis hizmetini sunmanın amacında ve hedefindeyiz. Bu hedef yolunda müşterilerimize sunduğumuz beyaz eşya ve kombi teknik servis hizmetini layıkıyla yerine getirmekteyiz. İzmir bölgesinde hizmet veren firmamız müşterilerine ait Beko marka teknik servis hizmetini sunmaktadır. Firmamız bünyesinde beko marka buzdolabı, tamir, onarım, bakım, parça değişimi, temizlik, söküm, montaj ve diğer tüm alakadar teknik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın sizlere sunduğu bu hizmetler profesyonel bir kurumsal çatı altından sunulmaktadır. Firmamız Beko markasının yetkili servisi olmamasına rağmen avantajları ve olanakları bitmemektedir. Bu konudam müşterilerimize sunduğumuz beko marka beyaz eşya ve klima teknik servis işlemnin garantisini ömür boyu siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu konuda müşterilerimizin hiçbir zaman mağdur olmaması için en profesyonel bir şekilde teknik servis hizmetini gerçekleştirerek bir daha böyle can sıkıcı bir sorunla karşılaşmamalarını sağlamaktayız. İzmir Osmangazi Beko Servisi bölgesinde ve sektöründe öncü firmalardan birisidir. Firmamızın bünyesinde barındırğımız personellerimize sık sık aynı problemler konusunda talepler gelmektedir. Bunlardan bir tanesi beyaz eşya kategorisinde olan çamaşır makinesinin sallantılı bir şekilde çalışmasıdır. Bu problem firmamızın sıkça karşılaştığı problemlerden birisidir. Bu durumun getirdiği problemler neticesinde çamaşır makinesinde çeşitli arızalar ortaya çıkmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ait çamaşır makinesinesinin sallantılı çalışması demek çamaşır makinesinin içerisindeki aksamların zarar görmesi anlamına gelmektedir. Bu durum ileri de yaşanabilecek sorunların göstergesidir. İzmir Osmangazi Beko Servisi olarak müşterilerimizin yaşadığı bu problemin kaynağını yıllardır tamir onarım işlemlerini gerçekleştirerek deneyimledik. Bu konuda müşterilerimiz her zaman makinelerinin bakımlarını geciktirmemelidir. Nitekim bu sorunun devamında makinede çok ciddi hatalar ve problemler ortaya çıkabilmektedir. İzmir Osmangazi Beko Servisi hizmetimiz ile başta buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer Beko marka tüm beyaz eşyaların tamir onarım işlemlerini büyük özveri ile gerçekleştirmektedir.

İzmir Osmangazi Beko Servisi

İzmir Osmangazi Beko Servisi olarak müşterilerimiz yaşadığı problemleri bizlere danışarak beko teknik servis hizmetimizi talep edebilmektedir. Bizlerden talep edeceğiniz teknik servis hizmeti sonrasında kısa sürede sizlere yönlendirdiğimiz ustalarımız sayesinde probleminiz kısa sürede çözülecektir. Firma olarak sunduğumuz teknik servis hizmeti hızlı olduğu kadar kaliteli ve ekonomiktir. Ekonomik olarak gerektiği kadar istenmekte ve fazlasının iş etiğimiz dışında olduğunu düşünmekteyiz. Eğer beyaz eşyanızda veya klimanızda yaşadığınız sorun parça değişimi gerektirmiyor ve tamir edilebilir durumdaysa parça değişimi yaparak siz değerli müşterilerimizin bütçesini zorlamamaktayız.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Bursa boya badana ustası

Bursa banyo tadilatı

Tıkla Ara