Özkanlar Arçelik Servisi

izbularcelik-1280x512.jpg

            İzmir Özkanlar Arçelik Servisi firmamızca sizlere en yetkin ve en güvenilir hizmeti vermek için yedi gün yirmi dört saat çalışmaktayız. Firmamız yetkin bir bayi olarak İzmir ili ve çevresine en hızlı hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Her türlü bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buz dolabı, klima, farklı markalarda klima ve küçük elektrikli ev aletleri itina ile hızlı servis kullanarak evlerinizden alınır ve yine itina göstererek tamir edilir. Siz değerli müşterilerimizin çok hızlı, çok kaliteli ve çok uyguna hizmet alabilmesi birinci önceliğimizdir. Bu önceliğimizin getirdikleri kaideleri mümkün olduğunca uygulamaya çalışıyoruz.

İzmir Özkanlar Arçelik Servisi

İzmir Özkanlar Arçelik Servisi olarak siz saygın müşterilerimizin bozulan, tamir edilmesi gereken, herhangi bir şekilde kırılmış, motoru yanmış, çizilmiş, boyanmış, arıza yapmış veya bilinmeyen bir nedenle çalışmayan beyaz eşyalarınızı veya elektrikli küçük ev aletlerinizi itinayla evlerinizden alıyoruz. Evinizden aldığımız eşyalarınızı özenle yetkin teknik servisimize getirerek bakım odasına koyuyoruz. Bakım odasına konulan eşyanızın belirli bir yerinde sorun var mı diye ustalarımız tarafından değerlendirmeye alınması gerekmektedir. Bu değerlendirme ortalama yarım saat sürmektedir. Değerlendirmeni ardından eşyanızdaki asıl sorun ve yan sorunlar saptanmaktadır. Saptadığımız sorunları çözmek, yetkin ustalarımızın belirttiği şekilde sorunun çözümüne odaklı yedek parça veya tamir gerektirmektedir. Tamir aşamasından sonra beyaz eşyalarınız yapılıp yapılmadığına, onarım için ise onarılıp onarılmadığına veya tamir olup olmadığına bakılmak üzere birçok teste tabii tutulmaktadır. Testten geçemeyen beyaz eşyalarınız yeniden sorun bulmak ve çözüm üretmek için onarım alanımıza gitmektedir. Testten geçen beyaz eşyalarınız, klima ve klimalarınız veya elektrikli küçük ev aletleriniz ise sizlere teslim etmek amacıyla var olan kargo araçlarımıza aktarmasını başlatıyoruz. Aktarılan eşyaları sizlere teslim etmek amaçlı şoförlerimiz işlerinin başında hazır beklemektedirler. Kısa bir yolculuktan ve kısa süren zamandan sonra siz değerli ve saygın müşterilerimizi arayarak teslim adresini teyit ediyor ve teslim zamanı için sizlerden bilgi istiyoruz. Belirtilen zamanda ve belirtilen mekanda eşyalarınız sizlere güvenle teslim edilmektedir. Teslim edilen eşyalarınızı gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilir ve eşyalarınızı daha uzun süre kullanmak, bozulmasını önlemek ve beyaz eşyalarınıza daha temiz işler yaptırmak için bizlerden, ustalarımızdan veya şoförlerimizden, kısaca İzmir Özkanlar Arçelik Servisi’nden bilgi alabilirsiniz.

İzmir Özkanlar Arçelik Servisi firmamızı belirttiğimiz numaralarımızdan arayabilir ve İzmir’in en hızlı en kalitesi hizmetini yetkin servisimiz İzmir Özkanlar Arçelik Servisi adresimizden alabilirsiniz.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul