Özkanlar Bosch Servisi

Özkanlar Bosch Servisi

İzmir Özkanlar Bosch Servisi bünyesindeki çalışanlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Hizmetlerimiz içerisinde beyaz eşya bakımı, onarımı, yedek parça değişimi ve diğer elektrikli ev aletlerinize gerekli olan bütün işler mevcuttur. İzmir Özkanlar Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimize en yetkin hizmeti verdiğimizi gururla söylemek isteriz. Bu yetkin hizmetin temel güdüsü ise siz değerli İzmir halkının en iyi hizmet ile en iyi deneyimden memnun kalmamasını sağlamaktır.  Çünkü iyi kalitede veyahut da iyi bir hizmet almak herkesin olduğu gibi tüm İzmir halkının da hakkıdır.

İzmir Özkanlar Bosch Servisi

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarınızı ve el çırpma makinesi, el blenderi, hamur makinesi, tost makinesi gibi elektrikli küçük ev aletlerinizi evinizden özenle alıyoruz. Aldığımız eşyaları deneyimli şoförlerimiz aracılığıyla en yakın servisimize getiriyoruz. İzmir Özkanlar Bosch Servisi firmamıza ulaşan eşyalarınızı özenerek hızlıca ve istisna ile birçok kalite kontrol işleminden geçiriyoruz. Bu kaliteli kontrol sırasında bütün gerekli bakım, onarım, yedek parça ve istediğiniz herhangi bir diğer şey varsa, istediğiniz işlem ile beraber en iyi çalışan konumuna getiriyoruz. Eşyalarınız yapıldıktan sonra test aşamasına giriyor. Test aşamasında İzmir Özkanlar Bosch Servisi firmamız tarafından örneğin buzdolabınızın iyi soğutup soğutamadığına, yazın ve kışın farklı modlarla kullanılıp kullanılamadığına, buzluk kısmının iyi dondurup dondurmadığına veyahut da koku yapıp yapmadığında kadar özenle bütün gereksinim ve fonksiyonları incelenmektedir. Sizlere teslim edilen ürünlerde herhangi bir şikayet gerektirecek bir durum yaşandığı zaman hemen bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde en kısa zamanda sizlerin kötü duruma düşmemesini sağlayarak mağduriyetiniz ve sorununuzu gidereceğimiz konusunda sizleri temin etmek isteriz. Bizlerden istenmeyen durumlardan ötürü kaynaklanan her türlü problemde siz saygın müşterilerimize yardım etmek bizim için bir görev sayılmaktadır.

Herhangi bir beyaz eşyanızın veya elektrikli küçük ev aletlerinizin arızalanması, kötü koku vermesi, duman çıkarması, iyi soğutamaması, artık eskisi gibi randımanlı çalışmaması durumunda bizlere belirttiğimiz numaralarımızdan ulaşabilir, en hızlı hizmeti biz İzmir Özkanlar Bosch Servisi firmasından kolaylıkla alabilirsiniz. Bizi mesai saatleri içerisinde sitemizde yazan numaralarımızdan arayarak, teslim hakkında bilgi, eşyalalarınızın bozulup bozulmadığını hakkında bilgi, beyaz eşyalarınız veyahut da elektrikli ev aletleriniz hakkında ortaya çıkan küçük sorunların nasıl çözüleceği hakkında bilgi veya firmamızın, bizi arayarak başlattığınız ve size ürünü teslim edip kurarak bitirdiğimiz beyaz eşya tamir sürecinin nasıl yürüdüğünü öğrenme konusunda bilgi edinmek için hemen arayabilirsiniz.

 

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara