Özkanlar Viessmann Servisi

Özkanlar Viessmann Servisi

            İzmir Özkanlar Viessmann Servisi hizmetimiz ile tüm firma içi olanak ve avantajları müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin bizlerden istediği doğru kombi teknik servis hizmetini sunmayı amaçlamaktayız. Sunulan hizmetten dolayı müşteri memnuniyetini kazanmış bir firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini önemsemiş ve bu konuda firma içi gereken yenilik ve değişiklikleri getirmiştir. Bu konuda son derece cüretkar ve liyakatli olan firmamız uzman personellere sahiptir. Firma içerisinde bulunan liyakatli personelleri sayesinde kombi teknik servis konusunda akıllara gelen ilk firma durumundayız. İzmir Özkanlar Viessmann Servisi hizmetimiz personelleri ve geniş araç ağıyla tüm İzmir’e gerekenden fazla hizmeti sağlamanın amacındadır. İzmir Özkanlar Viessmann Servisi hizmetimiz ile müşterilerimizin peteklerde, kombilerde ve petek borularında yaşanan problemleri etkili ve hızlı bir şekilde çözmekteyiz. İzmir içerisinde yer alan firmamız müşterilerimizin uzun kullanıma bağlı olarak kombilerde yaşanan verimlilik problemlerini profesyonel ekiplerimizce yerinde çözülmektedir.

İzmir Özkanlar Viessmann Servisi

Günümüzde evlerde ve ofislerde kullanılan kombilerde zamanla eskime ve verim düşüklüğü yaşanmaktadır. Bu durumun yaşanmaması için firma olarak sizlere kombi teknik servis hizmetimizi önermekteyiz. Firmamız içerisinde çalışan personellerimiz yıllardır biriktirdiği deneyimi müşterilerin kombilerinde kullanmaktadır. Kombilerde yaptığımız tamir ve onarım işlemlerini büyük titizlikle doğru işçilik içerisinde gerçekleştirmekteyiz. İzmir Özkanlar Viessmann Servisi olarak müşterilerimiz daima bizlerden müşteri memnuniyetini beklemektedir. İzmir Özkanlar bölgesine hizmet veren firmamız bu ihtiyacı karşılamak üzere kurulmuş ve hizmetini sürdürmektedir. Hizmetini verdiğimiz kombilerde tamir, onarım, bakım, parça değişimi, montaj, temizlik ve söküm işlemlerini gerçekleştirilmektedir. Tüm bu hizmetler müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülmektedir. Çünkü müşteri memnuniyeti sağladığımız müşteriler bizlere bıraktığı geri dönüşler ile bu işi icra etmekteyiz. İzmir Özkanlar Viessmann Servisi olarak Viessmann markasının tüm kombilerinin temizliği, işinde uzman personellerimiz tarafından en yetkin bir şekilde kombi teknik servis hizmetimiz dahilinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız uluslararası teknik servis şartlarına uyumlu, gerekli kombi teknik servis belgelerine sahip ve piyasada adı bilinen bir firmadır. İzmir’de yaşayan müşterilerimiz kombilerde yaşadığı sorunu gidermesi artık sadece bizleri bir telefondan araması kadar kısalmış durumda. Bizlerden talep ettiğiniz kombi bakım veya kombi teknik servis hizmeti için bizleri arayabilir ve müşteri temsilcimizden talep ettiğiniz hizmeti ustalarımıza danışarak alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimizin sizlere yönlendireceği ustalar ile yerinde kombi teknik servis hizmeti kaliteli, etkin ve hızlı bir biçimde yapılacağının garantisini firmamız vermektedir.

 

 

 

 

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara