Şirinyer Beko Servisi

Şirinyer Beko Servisi

Şirinyer Beyaz Eşya Servisi şirketimizde beyaz eşyalarınız bakım, onarım, yedek parça gibi işlemler görmektedir. Servisimiz yetkin bir servistir. Ustalarından çıraklarına, şoförlerinden arıza tespit çalışanlarına kadar siz değerli müşterilerimiz için itina ile çalışır. İzmir Şirinyer Teknik Servisi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda teknik servis hizmeti vermek bizler için çok önemlidir.En hızlı, kolay, şeffaf hizmeti bizden alabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve aldığımız ücretin hakkını vermek için çabalıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için yazılarımızı sitemiz üzerinden istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Şirinyer Beko Servisi bünyesinde Beko marka beyaz eşya dahil her marka beyaz eşya ve elektrikli küçük ev aletleri üzerinde tamir bakım ve onarım olarak çalışırız. Bu çalışmanın kalitesi siz müşterilerimizin geri dönüşleri üzerinden her geçen gün artıyor.

Şirinyer Güvenilir Beko Servisi

Yetkin ve işinde uzman servisimiz güvenilir olmak konusunda da ön sıralardadır. Bir müşterinin aldığı hizmetin kaliteli olması kadar güvenilir olması da çok önemlidir. Teknik servis işlerinde güven oldukça mühimdir. Çünkü güven olmazsa hiç bir şey olmaz. Servise gönderdiğiniz beyaz eşya cihazlarınız servisin eline geçtiği andan tamir edilene kadar sizler neler yaşandığını görememektesiniz. Arıza tespiti işinin doğru yapılıp yapılmadığını bilememektesiniz.

Ayrıca yedek parça değişimi konusunda söz konusu olan parçanın gerçekten değişip değişmediğini de elbette ki siz de bir usta değil iseniz bilemeyeceksiniz. Bu nedenle söylenilen arızanın istenildiği gibi tamamen etik ve ahlak konusuna uygun giderildiğini bilmek içinizi rahatlatacaktır. Şirinyer Beko Müşteri Hizmetleri çağrı merkezimizden bizlere ulaştığınız takdirde bu güvenin nasıl sağlandığı ve beyaz eşyalarınızda nasıl işlemlerin yapıldığı hakkında istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

Şirinyer Beko Buzdolabı Servisi

Şirinyer semtimizde buzdolabınız bozulduğu arıza yaptığı ya da en ufak bir sorunla karşılaştığınız takdirde bize ulaşabilirsiniz. Buzdolabı arızaları genellikle buzdolabı motoru parçasından kaynaklanır. Buzdolabının motoru yazın ve kışın farklı ayarlarda çalışmaktadır. Farklı ayarlarda çalışan bu motor bir ısınıp bir soğumaktan ötürü buzdolabınızın plastik parçalarını eritebilir. Diğer taraftan soğuk hava buzdolabının içerisinde geniş kanallar vasıtası ile taşınır. Kahvaltılık gölgesinden meyve sebze koyacağı bölgelerine kadar bütün kanallar birbirleriyle bağlıdır. Bu kanalların birbirleri ile bağlı olmasından ötürü en ufak bir tıkanma sonucunda tüm kanallar olumsuz etkilenir.Söz konusu kanalların tıkanması ve dolmasına genellikle buzluk kısmının haddinden fazla doldurulması ve doldurulan eşyaların kanal ağızlarını kapatması ile ilgilidir.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Bursa boya badana ustası

Bursa banyo tadilatı

Tıkla Ara