Şirinyer Bosch Servisi

izbulbosch-1280x512.jpg

Şirinyer Bosch Servis Telefonu

İzmir ilinin Şirinyer semtine de hizmet veren teknik servisimiz siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarına ve elektrikli küçük ev aletlerine bakım, onarım teknik servi yedek parça değişimi ve tamir hizmetlerini vermektedir. Hizmetlerimiz hız, kalite, güven ve şeffaflık ilkesine dayanır. Bosch marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi cihazlarınızın bozulması arızalanması durumunda sitemizdeki telefon numaralarımızdan yetkin servisimizin çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizde bulunan elemanlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz açısından bize yardımcı olurlar. Çalışma saatleri içerisinde bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Herhangi soracağınız bir soru olması durumunda telefonlarımız iş saatlerinde her zaman açık bulunur.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinizde bir arıza gördüğünüz takdirde bizi arayabilirsiniz. Bu arızalar genellikle kullanım ömrü azalan cihazlarla ortaya çıkmaktadırlar.  Rastgele bir markada rastgele bir cihaz seçtiğimiz zaman bu bulaşık makinesinin ömrü yaklaşık sayıyla on üç ile on beş yıl arasında değişir. Makineleriniz bu belirtilen yıl aralığından daha az veya daha çok yıllarda etkinlik gösterebilir. Cihazınızı daha uzun süre kullanmak, ömrünü uzatmak amacıyla bir takım uygulamalar yapabilir veya hayatınızda siz ve aileniz  alışkanlıklar edinebilirsiniz.

İzmir Şirinyer Bosch Servisi şirketi sizlere beyaz eşyalarınızı daha uzun seneler kullanmanız için bazı yararlı ve evde kolayca yapabileceğiniz uygulamalardan sık sık bahsetmektedir. Aldığı bir beyaz eşyayı uzun süre kullanmış olan komşunuzdan arkadaşınızdan veya tanıdık birinden o makineyi uzun yıllarca nasıl kullandığı da ayrıca öğrenebilirsiniz. Siz de bu öğrenmenin sonrasında konuştuğunuz kişinin eylemlerine bakar kendi bulaşık makinenizi veya beyaz eşyalarınızı bu şekilde kullanarak ömrünü uzatabilirsiniz. Makinenizin ömrünü uzatmak için İzmir Şirinyer Bosch Servisi tavsiyesince ara ara makine temizleyici toz veya tablet kullanarak cihazınızı temizleyebilirsiniz. Makinelerinizin temizlemek için kullandığınız su şebeke suyuna bağlı olduğu için içerisinde hemen hemen her zaman kireçlenmeler görülmektedir. Kireçsiz bir şebekeye makinelerinizin hortumunu bağlayarak daha uzun süre kullanım süresi elde edebilirsiniz. Ayrıca makinenizin altındaki filtreyi kontrol ederek tıkalı olup olmadığından emin olmanız hayati önem arz eder.

İzmir Bosch Servisi müşterilerinin iyi hizmet almasını gözetmekten ziyade defalarca kez arızalarla karşılaşmaması konusunda da  müşterilerini tedbir almaya yönlendirmektedir. Eğer çamaşır makineniz sızıntı yapıyor, çamaşırlarınızı iyi yıkayamıyor, kirli bırakıyor, belirtilen süreyi geçiyor veyahut da daha erken bitiriyor ise su tahliyesi işlevinde çalışan pompasını değiştirebilir yedek parça hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul