Şirinyer Hotpoint Servisi

izbulhotpoint-1280x512.jpg

    İzmir Şirinyer Hotpoint Servisi sizlere hizmet vermek amacıyla kurulduğundan bu yana tamir bakım onarım ve yedek parça değişiminde zirve teknik servislerden birisi olarak İzmir ilinin Şirinyer semtinde hizmetlerine devam ediyor. İçinde bulunduğumuz pandemi durumunda dahi hizmetlerinde herhangi bir aksama yaşanmasına izin vermeden tüm hızıyla devam ediyor. Pandeminin içerisinde olduğumuz bu dönemlerde temizlik ve titizlik ilkelerine önem veren yetkin teknik servisimiz maske mesafe ve temizlik ilkelerinden şaşmadan en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermeyi aksatmıyor. Kalitesinin yanında ekonomik olarak da müşterilerine yardımcı olan Servisimiz her geçen gün büyüyor. İzmir ili ve çevresinde arıza, hata, parça değişimi gibi konuların üstesinden gelmektedir.

Şirinyer Buzdolabı Servisi

Evlerinizde kullandığınız, yiyeceklerinizi, içeceklerinizi ve belki de ilaçlarınızı saklayan buz dolaplarınızın ömrü yaklaşık bir sayıyla belirtmek gerekirse on ile on beş yıl arasında değişir.  Söz konusu cihazınızı daha uzun yıllar kullanabilmek için kompresör ızgaralarını altı ayda bir temizlemelisiniz. Bu temizlemede elektrik süpürgesini kullanabilirsiniz. Dolabınızın içerisine sıcak tencere, sıcak yiyecek gibi şeyler yerleştirmekten kaçınmalısınız. Çünkü iki cisim bir şekilde temas ettiği zaman iki cismin de ısıları aynı olana kadar ısı alışverişi gerçekleşir. Bu da demek oluyor ki buzdolabınız sıcak nesneyi soğutabilmek için daha fazla enerji harcamak zorunda kalıyor. Buz dolapları biz insanların hayatında önemli bir yer tutar. Bizler için bu denli önemli bir beyaz eşya olan buz dolaplarımızı korumak ve gerektiğinde hemen teknik servise göndermek çok önemlidir. Çünkü her ne kadar zararsız gözükse de buzdolapları içerisindeki hidrojen gazı nedeniyle yanlış kullanıldığında veya arızalar giderilmediği, bilen bir ustanın değilde izin kendiniz tamir etmeye çalıştığınız takdirde patlamaya dolayısı ile sizlere ve ailenize zarar verme konusunda çok müsaittir.

Şirinyer Servisi Adresi

Servisimize bir kaç farklı şekilde ulaşmanız mümkün. Sitemizde belirttiğimiz teknik servisi adresimize gelerek bizzat bizlerden bilgi alabilir, beyaz eşyanızı teslim edebilir veya beyaz eşyalarınızı alabilmemiz için ev adresinizi bırakabilirsiniz. Evlerinize istediğiniz vakitte gelerek cihazlarınıza arıza tespiti yapabiliriz. Fiyatlarımızın ekonomik olmasına çok dikkat ediyoruz. Şirinyer Teknik Servisi Telefonu bizleri aramak için kullanabileceğiniz telefon numaralarıdır. Sitemizin üst kısmında yer alan numaralarımızdan teknik servis firmamızı arayabilirsiniz.

İzmir Hotpoint Servisi Nerede

Hotpoint servisi arıyor iseniz doğru sitedesiniz. Adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Web sayfamızda yazan adresimiz tam doğru adresimizdir. Firmamız Şirinyer semti dahil İzmir’in bütün semtlerine ve ilçelerine hizmet verir.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul