Şirinyer Viessmann Servisi

Şirinyer Viessmann Servisi

İzmir Şirinyer Viessmann Servisi teknik servisimizde tamirciler, ustalar, yedek parça ustaları, çıkarlar ve müdürler çalışmaktadır. Kuruluşumuzdan yana bir araya gelerek mesai saatleri içerisinde tüm müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Teknik servisler cihazlarında problem yaşayan ve belirsiz problemlerin giderilmesini isteyen insanlara yardım eden kuruluşlardır.  Problemleri belirler ve bu problemin nasıl çözüleceğine dair çıkarımlar yaptıktan sonra çözmeye uğraşırlar. Çözülen sorunları müşterileri ile paylaşırlar.

Şirinyer Viessmann Teknik Servisi

Arızalı kombilerinizi itina ile kaliteli bir hizmet vererek bakım onarım ve tamirini yapan teknik servistir. Kombi veya klima onarımlarında  orijinal yedek parça kullanımı da çok önemlidir. Yedek parçanın merdiven altı üretildiği yerler de bulunur. Bu parçaları kullanmak zamanla orijinal olan cihazınıza ciddi zarar verebilir. Orijinal olan parçalar kombilerinizin markası ile direkt olarak uyumlu çalışır. Ama olmayan parçalar ise uyumsuz bir şekilde çalışarak farklı farklı hatalar almanıza büyük sorunlarla karşılaşmanıza neden olur. Hatta by türdeki sorunlar bazen o kadar büyük bir hale gelir ki kombiniz kullanılamaycak hale gelir ve cihazınızı neredeyse atmak zorunda kalabilirsiniz.

İzmir Viessmann Kombi Bakımı

Kombi bakımının en önemli kısmı kesinlikle petek temizliğidir. Isınmak için kullandığımızı kalorifer radyatörlerine halk arasında petek denir. Bu petekler yılda bir defa etraflıca kesin bir temizlik gerektirirler. Petekler içerisinde devir daim yapan su petekler aracılıı ile ısı yayılmasını sağlar. Bu devir daim sırasında zamanla peteklerinizin içerisinde biriken kireç tortuları, sudan kaynaklı çamur birikintisi, balçık birikintisi gibi şeyler oluşabilir. Oluşan bu maddeler istenmeyen maddelerdir. Yani bu tür maddelerin petek içerisinde bulunması istenmez. Tüm bunlardan ötürü ısınamayan petekler evlerinizi de ısıtmazlar. Bu da ısı kaybına, doğalgaz israfına ve en sonunda kabarık bir doğalgaz faturasına neden olur.

Şirinyer Kombi Teknik Servisi peteklerin suyunun değiştirilmesini önermemektedir. Sadece petek suyunu değiştirmek ile ısı yükseltilemez. Bazı işinde iyi olmayan tesisatçılar peteklerin içerisine pas sökücü ile karıştırılmış suları katarak bununla sorunun çözüleceğini düşünürler. Ancak bununla sorun çözülemez hatta daha büyük sorunlar oluşturabilir. Bu konuda tek ve en önemli yapacağınız şey yetkili servislere peteklerinizi özel maddeler kullanmak kaydıyla temizletmektir. Şirinyer Viessmann Servisi Adresi kısmından bizlere ulaşarak petek temizliği hakkında bilgi alabilir dilerseniz her yıl mutlaka yapılması önerilen yıllık petek temizliği hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz için sıcak ve konforlu bir alan yaratmak için kombi temizletmek günümüzde zorunluluklar arasına girmektedir.

 

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Bursa boya badana ustası

Bursa banyo tadilatı

Tıkla Ara