Tınaztepe Arçelik Servisi

Tınaztepe Arçelik Servisi

İzmir’de kurulan İzmir Tınaztepe Arçelik Servisi hizmetimiz kurulduğu yıldan itibaren İzmir beyaz eşya ve klima teknik servis hizmetini büyük özveri ile sunmaktadır. İzmir Tınaztepe Arçelik Servisi ile müşterilerimize ait beyaz eşya ve klimaların arıza tespiti yapılır ve problemi en kısa sürede en etkin bir biçimde personellerimiz imtiyazlı bir şekilde çözmektedir.

Yetkin bir teknik servis olarak firmamızın personel seçimlerinde dikkat etiği bazı kurallar da mevcuttur. Bu kurallar bizimle birlikte çalışan insanları refahı, güvencesi, daha verimli çalışması için bir seçenek olarak ortaya çıkmıştır. Tercih sebebi ibaresi ile ilanlarımızda kullandığımız bazı tercihen alımlar vardır. Örneğin tamir, onarım, bakım gibi işlerle uğraşan çalışanımızın makine veya elektrik teknikeri olması bizim için çok daha önemlidir.

Tınaztepe Arçelik Servisi

Diğer taraftan iki üç yıl bu sektörde deneyim kazanmış olması büyük etkenler arasında sayılabilir. Yabancı dilde konuşan müşterilerimize daha kolay sıkıntısız hizmetler verebilmek için de İngilizce dilini yeterli derecede anlaşacak kadar bilen çalışanları tercih etmekteyiz. Onarımları biten eski haline dönen beyaz eşyalarınızı sizlere teslim edebilmek için çalışan şoförlerimiz için yine dört beş yıl deneyimi olan insanları tercih etmekteyiz.

İzmir Tınaztepe Arçelik Servisi hizmet kalitesini arttırmak amacıyla çalışanlarını kalite yönetim sistemleri konusunda eğitim almış deneyimli kişiler arasından seçme işine gayret göstermektedir. Diğer sorunlardan bir tanesi ise sigaradır. Sigaranın sağlığa olan zararları saymakla bitmeyen cümleler silsilesiyle bile açıklanamamaktadır. Tütün dumanının içerdiği kırk dörtten fazla maddeyi ciğerlerine çeken insanlarda kanser hastalığı daha sık görülmektedir. İş böyleyken elbette gözle görülebilir ki ustalarımızı sigara içmeyen insanlar arasından seçmekteyiz. Bu seçim bize hem kalite olarak hem de sağlık açısından çok faydalı bir seçenek olmaktadır. Aksi takdirde tütün dumanından zehirlenen ve çevresindekileri de zehirleyen bir çalışanla çalışmak hem bizim için sıkıntılı bir süreç olacaktır hem de müşterilerimizi kötü etkileyecektir. Bakıldığı zaman kimse evinde sigara içen bir usta çağırmak istememektedir.

İzmir Tınaztepe Arçelik Servisi

İzmir içerisinde yer alan müşterilerimize sunduğumuz hizmetler dahilinde Arçelik markasına ait buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve klimalara hizmet verilmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek olacaktır. İzmir Tınaztepe Arçelik Servisi ile Arçelik marka beyaz eşyalarınızın parçası değişmesi gerekiyorsa süreç kısa sürede halledilmektedir. Çünkü müşterilerimiz bizleri aradığında sorunun detaylıca bahsedilmesi sonrasında müşteri temsilcimiz detayları ustalarımıza iletmektedir. Arından geniş bayi ağı olan firmamızdan sizlere yönlendirdiğimiz personellerimiz bu işlemi itina ilet gerçekleştirmektedir.

 

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara