Yaylacık Arçelik Servisi

izbularcelik-1280x512.jpg

Yıllardır İzmir Yaylacık Arçelik Servisi olarak müşterilerimize beyaz eşya ve klima ürünlerine etkin teknik servis hizmeti sunmaktayız. Firma olarak müşterilerimize ait beyaz eşya ve klimalarını tamir, onarım, bakım, parça değişimi, temizlik ve söküm- montaj işlemlerini hizmetlerimiz çerçevesinde vermekteyiz. Firmamız Arçelik markasının tüm beyaz eşya modellerine ve klima modellerine bu hizmeti en kaliteli bir biçimde sunmaktadır. Sektörde birçok farklı işler yapan farklı işler yapmak için birtakım yollar izleyen firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların yaptığı birçok iş vardır işlerimizi daha iyi ve müşterilerimize çok daha iyi hizmetler verebilmek için gece gündüz çalışan İzmir Yaylacık Arçelik Servisi firmamız bu çabalarının sonucunu her geçen gün almaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gelişen kadromuzla becerikli ustalarımızla ve bu mesleği öğrenmeye gönüllü haklarımızla devam etmekteyiz. Yazdıklarımızdan daha kolay faydalanmak için yazıları okuyabilirsiniz ve öğrenebilirsiniz. Arçelik marka klima beyaz eşya küçük ev aletleri bakım onarım ve yedek parça değişimi yapmakta olan Arçelik teknik destek hizmeti veren firmamız kalite ve güven açısından İzmirlilere bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkışımızdaki yegane amaç müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Firmamız siz değerli müşterilerimize verdiği hizmeti kurumsal bir çatı altına profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Eğer siz değerli müşterilerimiz İzmir Yaylacık Arçelik Servisi hizmetimizden yararlanmak ve klima, beyaz eşya konusunda yaşadığınız problemi gidermek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Sizlere yönlendireceğim Arçelik marka teknik servis personelleri ile hızlı bir şekilde probleminiz çözülecektir. İzmir merkezli olan firmamız tüm ilçelere beyaz eşya ve klima teknik servis hizmeti vermektedir. Firmamızın bünyesinde barındırdığımız personel çokluğu ve araç filosunun sayıca fazla olması nedeniyle müşterilerimize beyaz eşya ve klima konusunda hızlı, etkin ve düzenli teknik servis hizmeti verebilmekteyiz.

Yaylacık Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Firmamız İzmir Yaylacık Arçelik Servisi olarak Arçelik markasının tüm klima modellerine ve beyaz eşya sınıfına dahil buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer beyaz eşya hizmetlerini garantili bir şekilde mümkün olan en imtiyazlı şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firmamızdan talep ettiğiniz kombi teknik servis hizmetini bizleri arayarak talep edebilirsiniz. Firmamıza telefonla bağlandığınızda karşınıza çıkan müşteri temsilcisi sizlerden gereken bilgileri isteyecektir. Ardından müşteri temsilcimiz klima ve beyaz eşya konusunda yaşadığınız sıkıntıyı teknik servis departmanımıza iletecek ve hazırlıklı bir şekilde siz müşterilerimizin yanına teknik servis ekibimiz ulaşarak problemi yerinde çözecektir.

 

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul