Yenişehir Altus Servisi

Yenişehir Altus Servisi

Kurulduğumuz günden itibaren İzmir Yenişehir Altus Servisi hizmeti olarak müşterilerimize en seçkin teknik servis hizmetini en ayrıcalıklı bir biçimde teknik servis şartlarına uygun bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak müşterilerimize Altus marka model ürünlerin temizlik, bakım, parça onarımı, montaj, söküm ve değişimlerini en etkili bir biçimde firma olarak yapmaktayız. Alanında uzman kaliteli bir ekiple çalışan firmamız her geçen gün yayılım göstermektedir. Beyaz eşya tamiri konusunda yetkinleşmek oldukça emek isteyen bir meseledir. Bir çok işyerinin aksine özenle güvenle çalışan şirketimizin hedefleri arasında olabildiğince çok şey başarmak vardır. Buz dolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi fırın klima ve kurutma makinesi gibi beyaz eşyaları ve el çırpıcısı hamur makinesi gibi elektrikçi küçük ev aletlerinizi teslim alarak hizmetlerimize başlamaktayız. Ardından iş yerimize gelen cihazınız ön denemeden geçmektedir. Denemenin ardından hata tespit için yetkili ustalarımıza devir gerçekleşmektedir. Ustalarımızın ele aldığı ürünün hata saptaması yapıldıktan sonra sorunun nasıl çözüleceği görüşülmek üzere toplanılır. Bir çözüm kararı veren teknik İzmir Yenişehir Altus Servisi çalışanları hemen uygulamaya geçer. Cihazınız uygulama alanına doğru götürülür. Götürülen cihaz tamir ve onarım işi halledilene kadar orada bekler. İşi bittikten sonra ustalarımız ürününüzü alır ve son kontrolleri yapmaya başlar. Son kontrolleri yapılan cihazınız size teslim edilmek üzere yola çıkar. Usta şoförlerimizin yüklediği kargo arabamızla sizlere doğur yola çıkan ürününüz en kısa zamanda sizlere teslim edilir. Ürününüzü telim etmek için sizinle konuşularak en doğru zaman seçilmeye özen gösterilmektedir. Teslim edilen ürününüzün kurulumu veya gerekirse montajı yapılmaktadır. Üründe bir sorun çıkmadığını saptayan İzmir Yenişehir Altus Servisi firmamız size rahat bir kullanım imkanı sunmak için bazı bilgiler vermektedir.

İzmir Yenişehir Altus Servisi

Evlerimize tıkıldığımız ve giderek kilo aldığımız bu dönemlerde virüs dolayısı ile de bu halde olduğumuzu elbette ki herkes bilmektedir. Virüsün toplumsal ve psikolojik etkisinin yanı sıra fiziksel etkileri de gözle görülür raddede artmıştır. Bu artışın bir nedeni de evlerde kalmamızdır. İşte bu dönemlerde evde kaldığımız sıralarda bile firmamız olan İzmir Yenişehir Altus Servisi’nde çağrı merkezi de bulunmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Sizlere, siz evlerinizdeyken yardım etmekteyiz. Çağrı merkezimizin yönlendirmesiyle siz değerli ve saygın müşterilerimize hizmet vermek bizim görevimiz olma özelliği taşımaktadır. Görev bilinciyle ilerleyen İzmir Yenişehir Altus Servisi sizlerin konforu ve ailenizin rahatlığı için çalışmaktadır. Beyaz eşya ve elektrikli küçük ev aletleri ve klima konusunda uzmanlaşmıştır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara