İzmir Whirlpool Servisi

İzmir Whirlpool Servisi

Amerika’ da üretimine başlanmış olan marka 1911’ de elektronik pazarlama şirketi olarak çalışmaya başlar. Hemen hemen hepimizin evlerinde kullandığımız ev aletleri üzerine detaylı ve teknik çalışmalar yürütmüştür. Oldukça geniş bir ekip kadrosu vardır. Zamanla firma kendini yenileyerek yurtdışındaki ülkelere de açılmayı başarmıştır. Böylece marka Türkiye’ ye oradan da İzmir’ e gelerek değerli halkına hizmete başlamıştır.
Ancak her elektrikli cihazda olduğu gibi zaman zaman teknik arızalar olabiliyor. Bu arızalar hepimizi mutsuz eder ve bir an önce giderilmesini isteriz. Çünkü elektrikli cihazlar günlük hayatımızın olmazsa olmaz parçaları haline gelmiştir. Tabi bu cihazları satın aldıktan sonra evimize ya da iş yerimize geldiğinde bu cihazların kurulumunun yapılması gerekir. Bu kurulum dikkatle yapılmalıdır.
Çünkü cihazların bağlantı parçaları birbirine çok benzer ve bizim bunu yapmamız çok zor olur. Bu nedenle İzmir Whirlpool Servisini arayarak hızlı bir şekilde randevu alabiliriz. Randevu oluştuktan sonra teknik ekip en kısa mesai süresi içinde gelirler. Kusursuzca kurulumunuzu tamamlarlar. Bu sırada cihazın garantisi varsa garanti süresi başlatılır.
Garanti süresi kapsamında cihazda herhangi bir durumla karşılaşılırsa yine aynı iletişim numarası aranmalıdır. Cihazdaki sorununuzdan teknik ekibe telefonda bahsedebilirsiniz. Kolayca çözülebilecek bir sorunla karşı karşıyaysanız telefonla halledilebilir. Telefonda bu problem çözülemezse İzmir Whirlpool Servisi teknik destek ekibi sizlere bir randevu oluşturarak evinizde veya iş yerinizde sizi ziyaret ederler.
Bu esnada probleminizi kolayca çözerek cihazınızın kusursuzca çalışmasını sağlamaya çalışırlar. Eğer cihazın herhangi bir parçasında aksaklık olursa bu parçayı destek ekibi hızlıca tedarik ederler. Ayrıca garanti süresi kapsamında olduğu için herhangi bir ücret de talep edilmez. Teknik ekip işini hızlıca ve kusursuzca tamamlamaya çalışır.

İzmir Whirlpool Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarımızı alırken çevremizdeki insanların öneri ve yorumlarını alırız. Bununla birlikte kapsamlı bir piyasa araştırması yaparız. Aldığımız beyaz eşyaların uzun ömürlü ve iyi performanslı olmasını isteriz. Ancak beyaz eşyaların piyasa fiyatları bütçemizi zorlasa da hesaplı ve iyi performanslı beyaz eşyalar alırız. Bu eşyalar ne yazık ki zamanla bazı arızalar verebilir.
Ancak İzmir Whirlpool Servisi karşılaştığımız bu arızaları gidermek için yoğun çaba gösterirler. Servisteki destek ekibini arayarak sorunu telefonla çözmeye çalışabiliriz. İletişim numaralarını internet tarayıcınız ile yapılan kısa bir arama sonucu bulunabilir. Eğer internet ile aranız pek iyi değil ise size en yakın noktadaki servisi ziyaret edebilirsiniz. Randevu aldığınız gün mesai saatleri içinde ise aynı gün içinde servis ekibinden yardım alabilirsiniz.
Dilerseniz müsait olduğunuz başka bir gün de ayarlayarak ileri tarihli randevu oluşturulabilir. İzmir’ de 42 noktada servis olanağı olan güler yüzlü ekip personelleri cihazınızı kontrol edebilirler. Cihazın herhangi bir parçasında bozulma ya da kırılma gibi bir durum oluşmuş olabilir. Bu parçanın orijinal parçası ile değiştirilmesi gerekir. Ancak piyasayı incelediğimiz zaman maalesef her mağaza orijinal ve kusursuz ürün getirmiyorlar.
Bu nedenle gönül rahatlığıyla gerekli parçayı servis ekibi aracılığıyla tedarik edebilirsiniz. Böylece değiştirilen parça cihaza kolayca uyum sağlar. Cihazın daha uzun ömürlü kusursuz çalışmasını sağlar. İzmir Whirlpool Servisi buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve klimalar üzerine hizmet verir. Bu cihazların kusursuzca çalışmaları sağlanır.
Buzdolapları özellikle yaz günü yiyecek ve içeceklerimizi serin tutarlar. Bulaşık makineleri ise her evin kurtarıcısıdır. Çamaşır makineleri kıyafetlerimizin temiz kokması ve kumaşlarının bozulmaması için iyi seçilmelidir. Klimalar da sıcak İzmir günlerinde bizleri serin tutmaktadır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara