İzmir Westinghouse Servisi

İzmir Westinghouse Servisi

Kurulumu yıllar öncesine dayanan bu marka zamanla adını daha çok duyurmaya başlamıştır. Yıllar önce Türkiye’ ye ve zaman da birlikte İzmir’e de gelmeyi başarmıştır. Tabi her cihazda olduğu gibi çeşitli nedenlerden dolayı bu cihazlarda da zaman zaman arızalar olmaktadır. Bu yüzden Westinghouse markası ile İzmir Westinghouse Servisi de hizmet vermektedir. Tabi bu servis yalnızca cihazlarda arıza olduğu zaman çalışmıyorlar.
Çeşitli kurulum, bakım ve onarım gibi işlerle de ilgilenir. Servis İzmir halkının memnuniyeti için en kısa sürede en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Yenilenen teknolojiyle birlikte teknolojik araçlarda gelişmiştir. Örneğin bundan 15 yıl önce kullanılan buzdolapları şimdi hiç kullanılmıyor.
Çünkü teknolojinin inovasyonu ile çok daha iyi fonksiyonlu cihazlar çıkmaya başladı. Tabi bu yeni cihazların bakımı, onarımı ve hatta tamiri bile daha üstün bir beceri gerektirir. Bu yüzden servis personelleri sürekli kendilerini geliştirerek teknolojiye kolayca uyum sağlarlar. Evlerinizde, iş yerlerinizde kullandığınız bu tip cihazlarda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız internet tarayıcınızdan servis telefon numarasını bularak iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra mail aracılıyla da iletişim kurulabilir.
Eğer telefonla aranız pek iyi değilse ve özellikle Konak civarında oturuyorsanız Konak Meydanından 20 dakikalık kısa bir yürüyüş yaparak İzmir Westinghouse Servisine ulaşabilirsiniz. Böylece servis personelleriyle çayınızı yudumlarken hoş bir sohbet çerçevesinde dilerseniz randevu alabilirsiniz. Ayrıca cihazınızda basit olduğunu düşündüğünüz bir durumla karşı karşıya iseniz yine telefon aracılıyla iletişim kurarak servis ekibinin teknik desteğinden faydalanabilirsiniz. Servis ekibinin önceliği kaliteli hizmet sunmak olduğu için sizler için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Eğer sorun telefon aramasıyla çözülmez ise yakın zamanlı bir randevu alarak servis ekibi evinizde cihazla ilgili sorunu kolayca çözecektir.

İzmir Westinghouse Beyaz Eşya Servisi

Bu markanın beyaz eşyalarına baktığımız zaman dört alanda cihaz ürettiğini görüyoruz. Bu beyaz eşyalar; klima, buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makineleridir. Buzdolapları her evde ve hatta kimi iş yerlerinde olmazsa olmazdır. Yiyeceklerin taze tutulmasında ve içeceklerin soğuk tutulmasında etkin rol oynar. Bulaşık makineleri ise özellikle toplu yemeklerde çıkan bulaşıkların saatlerce elde yıkanması yerine kısa bir durulama işlemiyle tertemiz olmasını İzmir Westinghouse Servisi sağlar.
Bulaşık makineleri sayesinde sudan, zamandan ve deterjandan tasarruf etmiş oluruz. Özellikle elde bulaşık yıkayan ev hanımlarında ileri yaşlarda egzama gibi sağlık sorunlarının yaşandığı görülür. Bunun sebebi deterjanların birer kimyasal olması ve cilde zarar vermesidir. Çamaşır makineleri ise en çok ta yazları sık sık ihtiyaç duyduğumuz cihazlardır. Önceden elde yıkanan çamaşırlar bulaşık makinelerinde olduğu gibi yıkayan kişilerin cildinde ciddi problemlere yol açar.
İlk çamaşır makinesinden bu zamana teknolojinin inovasyonu ile yeni yeni özellikleri ve programları vardır. Hemen hemen her çamaşır makinesinde kısa süreli hızlı programlar ve kumaş cinslerine bağlı olarak farklı farklı programları vardır. Bunun yanı sıra bu cihazlarda zamanlayıcı programları elektrikten kaynaklanan olası tehlikeli durumları da engellemektedir. Klimalar ise yazları İzmir sıcaklarında olmazsa olmazlarımız arasındadır.
Tabi kimi zaman elektrik akımındaki gerilim düşüşlerinden, deterjan kalitesinden ve su ph ı gibi durumlardan kaynaklı olarak bu cihazlarda arızalar oluşur. Bu arızalar çok can sıkıcı olmakla birlikte hayatı zorlaştırır. Bu yüzden İzmir Westinghouse Servisini arayarak gerek telefonda teknik destekle gerek evde kaliteli bir hizmetle birlikte cihazlardaki arızalar kusursuz bir şekilde giderilir. Tabi bu sorunlarla karşılaşma oranını minimuma indirmek için gerekli bakımı düzenli olarak yaptırmamız gerekir.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara