İzmir Viessmann Servisi

İzmir Viessmann Servisi

Aynı gün içinde montaj ve bakım hizmeti sunan bu servis değerli İzmir halkının hayatında birçok kolaylığa yol açar. İzmir Viessmann Servisi ile iletişim kurmak oldukça kolaydır. İnternet tarayıcınız ile yapacağımız kısa bir arama sayesinde çağrı merkezinin telefon numarasını bulursunuz. Bu servisin aynı günde servis hizmeti vardır. Yani yaptırmak istediğiniz işlem ne ise bu işlem için randevu bile almadan istediğiniz zaman servis hizmeti alabilirsiniz.
Aynı zamanda tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi bu markanın cihazlarında da zamana bağlı olarak bazı arızalar ortaya çıkabiliyor. Kimi zaman arızalar kolay olsa da kimi arızalar parça değişimi gibi biraz daha zor olur. Bu gibi arızalarla başa çıkmak için yine yetkili servisin orijinal destek parçalarından alabilirsiniz. Bu parçalar firma tarafından bir yıl garantilidir.
Bunun dışında sık sık cihazlarınızda arıza yaşamamak için düzenli aralıklarla bakım yaptırmanız gerekir. Böylece cihazın ömrü uzar ve daha az arızalanır. Elektronik cihazların arıza yapması bizleri üzer ve hayatımızı olumsuz etkiler. Bu yüzden bakımlarına dikkat ettiğimiz sürece arıza yapmalarının önüne geçmiş oluruz.

İzmir Viessmann Klima Servisi

Özellikle İzmir’ in sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı haline gelen İzmir Viessmann Servisi kapsamlı teknik bilgisiyle bizlere titiz bir hizmet sunar. Yeni aldığınız klimaların kurulum montajları ile ilgilenir. Böylece bu cihaz emin ellerde kurulduktan sonra nasıl kullanılacağı da anlatılır. Ya da bir yerden başka bir yere taşınırken klimanızı taşınacağınız yere götürmek istersiniz. Bu yüzden klimayı sökmek (demontaj) ve yeniden takmak (montajlamak) için teknik servisten yardım almalısınız.
Bunun yanı sıra klimanızla ilgili yaşayacağınız herhangi bir problem için de destek almalısınız. Bu problemler şu şekilde olabilir. Klima yeteri kadar soğutmuyor, çok ses yapıyor, klimanın gaz şarjı yapılmalı, klima ısıtmıyor… gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunları çözmek için servisi arayarak destek isteyebilirsiniz. Destek ekibi çok kısa süre içinde sorununuzu profesyonelce giderir. Böylece klimanız da eskisi gibi sorunsuz çalışmaya devam eder.
Klimanızı aldıktan sonra garanti süresi dolduktan sonra klima da arıza olursa yapılması gerekenler şunlardır. Düşük bir ücret ödeyerek klimanın bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu bakım ve onarımı yaptırmadan önce fiyat bilgisi almak isterseniz yine aynı iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmir Viessmann Kombi Servisi

Soğuk kış aylarında evlerimizi ısıtmak için kullandığımız kombileri satın aldıktan sonra montaj ve kurulumunun yapılması için İzmir Viessmann Servisini aramalıyız. Servis ekipleri gelip kombinizi uygun bir yere asarlar. Daha sonra kombiyi evin tesisat sistemine de bağlayarak mutfaklarda ocakta gazı aktif hale getirir. Banyoda ve diğer lavabolarda sıcak suyun gelmesi için de gereken ayarlamaları yaparlar.
Kombiler kaloriferlere bağlanırken çok dikkat edilmelidir. Kaloriferlerin içindeki döngünün doğru bir şekilde planlanması gerekir. Ayrıca yılda bir kez ya da iki yılda bir kez servis ekibi çağrılarak kombi ve kaloriferler kontrol ettirilmelidir. Böylece kombinin temizlik ve bakım işlemleri yapılmış olur. Eğer siz yetkili servisi arayamazsanız internet tarayıcınız üzerinden “biz sizi arayalım” formunu doldurarak servis ekiplerinden anlık dönüşler alabilirsiniz.
Haftanın her günü ve her saati hiç ara vermeden çalışan servis ekibi ne zaman isterseniz sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Gün geçtikçe misyonu ve vizyonuna yepyeni inovasyonlar katan servis hizmette sınır tanımaz. Temel amaçları değerli İzmir halkının hayatını gün geçtikçe çok daha kolay bir hale getirmeye çalışmaktır. Bu yüzden aralıksız hizmet sunar.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara