İzmir Vestel Servisi

İzmir Vestel Servisi

Vestel en çok tercih edilen bilindik global markalardan olan 360 teknik servisi ve 4 tane de merkez servisi bulunmakta olan milyonlarca ürünü kullanıcılara ulaştıran bir markadır. İzmir’in merkez ve ilçelerinde yer alan İzmir Vestel Servisi ortalama 21 bölgede değerli kullanıcılarına hizmet vermektedirler.

Bunlar Urlada ki Atıl Ünal servisi, Bornovada bulunan yetkili servis, Tire de bulunuan Halis Çıtlak itimat servisi, Çiğli de bulunan Turhan Zeki Pals elektronik servisi, Gaziemir, Bucada, Karabağlarda, Bornova da Torbalı, Bergama, Ödemiş vb birçok merkezde teknik servis ekipleri bulunmaktadır. Vestel size ve hayatınıza fark getirecek bir markadır. İzmirdeki birçok uzman ve deneyimli çalışanlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Geniş kadrosu sayesinde de e- randevu sistemi üzerinden alacağınız istediğiniz gün ve saat için randevu oluşturarak geniş kadrosu aracılığıyla İzmir Vestel Servisi hızlı hizmet sunmaktadır.

Ayrıca günlerce bekleme süresi yerine 24 saatte hızlı hizmet sunulabilmektedir. Kararsızlık yaşamak ve ihtiyacınıza uygun ürün seçimi yapmanız adına Vestel sizlere gerek kullanıcı yorumlarıyla, alanında uzman personelleriyle, çağrı merkezi üzerinden ulaşabileceğiniz iletişim imkanı sunmaktadır.

Yine Vestel farkı ile seçili ürünlerde geçerli artırılmış gerçeklik ( AR) teknolojisi kullanılarak evinizde nasıl duracağını görebilirsiniz. Hata ürünlerinizin tüm detaylarını 360 derece açıyla inceleme imkanı sunmaktadır. Bu sayede ihtiyacınıza uygun ürünü seçerken özelliklerinin yanında ev dekorasyonuna da en uygun gözünüze hitap eden son teknoloji ürünlere ulaşma imkanı sağlamaktadır.

İzmir Vestel Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya konusunda sizlerle en son teknolojiyi buluşturan ürünleriyle sürekli servis uzman ekibi için hizmet içi eğitimler düzenleyen Vestel markası oluşabilecek en ufak sorunlarda siz değerli kullanıcılarına en iyi hizmet garantisini İzmir Vestel Servisi ile sunmaktadır.

Beyaz eşyalar için buzdolabı konusunda akıllı modlar, enerji sınıfları, taze hava teknolojisi, üç boyutlu soğutma sistemi, özellikle son teknolojilerden olan wifi ile istediğiniz her yerden ulaşım imkanı sunan sıcaklık değerini değiştirip dolabınız için uzaktan erişim sağlama vb  birçok özellikleri sayesinde sizleri son teknolojiyle buluşturma imkanı sağlamaktadır.

Yine aynı şekilde bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, pişirme grupları, gibi beyaz eşya ürünlerinde son teknolojiyi kullanıcılarına sunan Vestel markası yine son teknolojilerden olan kurutmalı çamaşır makineleri ile de hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Sizlere kalan bu son teknoloji kaliteli ve kullanışlı ürünler için ihtiyacınıza en uygun olan ürünü belirleyerek dilediğiniz ürüne dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Eğer ki birçok seçenek arasından en doğru kararı vermediğinizi düşünüyor iseniz  en doğru kararı verebilmek için teknik servis ekibiyle iletişime geçebilir, bayilere giderek inceleyebilir, artırılmış gerçeklik uygulamaları ile bakabilir, sizler en uygun ürünü servis çalışan numaralarına ulaşarak veya web sitesi üzerinden ürün karşılaştırma özelliklerini kullanarak oluşturabilirsiniz.

İzmir Vestel Klima Servisi

Son teknoloji Vestel klima ürünleri ile soğuk kış günlerinde sıcak ortam oluşturmak, yine sıcak yaz günlerinde ortamı serinletmek ve soğutmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı renk ve fiyat seçenekleri için de klimalara göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünü seçtikten sonra en iyi hizmet verebilmek için İzmir teknik servisimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kurulumunu yapacak ve gerekli bakım ve onarım işlemlerini sizlere İzmir Vestel servisi olarak sunacaktır.

İzmir Vestel Kombi Servisi

Evinize uygun kombiyi belirlemek amacıyla da Vestel çağrı merkezinden, web sitesinden ve servis ekibinden destek alabilirsiniz. Vestel’in sunmuş olduğu birçok seçenek arasından size en uygun kombiyi seçtiğiniz zaman ihtiyacınızı karşılayacak Vestel ürünü ile uzun ömürlü kullanım ve kolaylık sağlayabilirsiniz. Üründen ürüne değişse de 2- 3 yıl garanti hizmeti sunulan ürünler, İzmirde birçok servis tarafından sizlere bakım, onarım ve tadilat işlemleri için hizmet vermektedir. Eğer ürününüz bozulursa ve evinizde tadilat işlemi gerçekleşmiyor ise ürününüzü alıp tamiratını, onarım işlemlerini yapıp ilk günkü çalışma garantisiyle sizlere İzmir Vestel servisi ulaştırmaktadırlar.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara