İzmir Samsung Servisi

İzmir Samsung Servisi

Servisin temel prensibi daima inovasyon, misyon ve vizyon artırmadır. Değerli İzmir halkına en kaliteli hizmeti sunmak için İzmir Samsung Servisi olarak daima aktif çalışır. Samsung hemen hemen herkesin bildiği köklü bir Güney Kore şirketidir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini yeniler. Böylece dünyanın dört bir yanına ürün göndermeye başlar. Zamanla diğer ülkelerde de şubelerini kurarak İzmir’ e de ulaşmayı başarır.
Yıllardır birçok insanın gönül rahatlığıyla satın aldığı beyaz eşyadan teknolojik bir sürü cihaza kadar farklı farklı alanlarda çalışmalarını sürdürür. Cihazlar yenilenmiş Samsung teknolojisi ile oldukça güncel ve kullanışlıdır. Ürünü aldığınız mağazanın belirlediği garanti süresine bağlı olarak belirli tarihleri vardır. Ancak cihazın garanti kapsamında değerlendirilmesi için paketi servis personellerinin gelip açması gerekir.
Çünkü cihazlar taşınırken ya da başka bir durumdan kaynaklı olarak kırık gelebilir. Ya da sağlam gelip üretici firmanın teknik bir hatasından kaynaklı çalışmayabilirler. Servis personelleri bu cihazı kontrol ederek Samsung bayilerine iletirler. Böylece cihazınız sağlam bir ürünle değiştirilebilir. Dilerseniz ürünü iade edip başka bir ürün de alabilirsiniz.

İzmir Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung markasının birçok beyaz eşya ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerden biraz bahsedelim; buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge, çamaşır kurutma makinesi, elektrikli çaycı, kahve makinesi ve su sebili gibi birçok ürünü vardır. Buzdolapları yiyecek ve içecekleri soğuk tutar. İki kapılı çok kaliteli yapıdadır. Tabi her elektrikli cihazda olduğu gibi bu cihazlarda da zaman zaman arızalar ortaya çıkabilir. Bu arızaları İzmir Samsung Servisi kolayca giderir.
Arızaların kaynağı gerilim düşüşleri, suyun ph düzeyi ya da içine koyulan ürünün kalitesinden kaynaklanabilir. Örneği bulaşık makinelerini alırken kapasitesine dikkat etmeliyiz. 12 kişi kapasiteli bir makineye sıkıştırarak 18 kişilik yemek takımı bulaşığı koyarsak cihaz bu bulaşıkları iyi temizlemeyebilir. Bu durumlarda sebebini anlamadıysak servis ekibi ile iletişim kurmalıyız.
Servis ekibi işini profesyonelce telefondan da yürütebilir. Kapasite dışında kullandığınız deterjan da çok önemlidir. Bu deterjanın servis ekibinin önerisi olan markayı kullanmanız cihazın arıza yapmamasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Su girişi ve çıkışı filtrelerinin düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Bu iş biraz daha zor olduğu için İzmir Samsung Servisinden yardım alarak profesyonel bir hizmet sayesinde cihazınızın bakımını yaptırabilirsiniz.

 

İzmir Samsung Tv ve Klima Servisi

Markanın beyaz eşyalarla birlikte satışa sunduğu televizyon ve klimaları da mevcuttur. Bu cihazlar da teknolojiyle eş güdümlü olarak sürekli yenilenir. Bu inovasyon sayesinde ürünler güncel kalırlar. Ürünü kullanan İzmir halkından da oldukça olumlu dönütler alınmıştır. Tabi bu dönütler yalnızca markaya değil ürünün kurulumuna ve montajını yapan servis ekibine de yapılmıştır.
Servis ekibinin güler yüzlü ve profesyonel performansları halkı oldukça mutlu etmiştir. Televizyonlarınızı aldığınız zaman paketi servis ekibinin açması çok önemlidir. Çünkü ürünün garantisi varsa marka garantiyi servisin başlatmasını ister. Televizyonu alan kişi kendi kurulumunu yapmaya çalışırsa ürünü tam olarak tanımadığı için teknik arızalara sebep olabilir.
Bu arızaların önüne geçmek için servis ekibinden kolayca randevu alarak televizyonun bulunduğu adresi verip kuruluma çağırmalısınız. Aynı şekilde yaz günlerinin kurtarıcısı olan samsung klimaları da İzmir sıcaklarında kusursuzca kullanmak için servis ekibini arayarak çağırmalısınız. İzmir Samsung Servisi olarak profesyonelce işlerini tamamlarlar.
Servis ekibi mesai saatleri içinde gelerek klimanızın kurulumunu sorunsuzca tamamlar. Eğer ileri de klimanızla ilgili herhangi bir problem yaşarsanız yine teknik ekibi arayabilirsiniz. Uzman ekip personelleri sorunu tespit edip kolayca onarırlar.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara