İzmir Bosch Servisi

İzmir Bosch Servisi

Almanya merkezli bir elektronik ürün satıcısıdır. İzmir Bosch servisi etkili bir web sitesine sahip ürün web sitesi üzerinden ve mağaza bayiliklerinden satışlarını gerçekleştirmektedir. Uluslararası markalardan biri olan Bosch servisi, Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi  İzmir de de bayilikleri olan bir servistir. Bu bayilikler İzmir’in birçok yerine hizmet veren uzman kişi kadrosundan oluşmaktadır.

Web sitesinin özelliklerine önem veren son model kaliteli ürünlerin bulunduğu bir markadır. Kullanıcılardan alınan geri dönütlere değer veren ve kendini geliştirmeye çalışan bir bayidir. Garanti süreleri 2 ile 4 yıl arasında değişmektedir. Kampanyalar düzenlenerek yapılan ürünleri de daha uygun fiyatlı alışveriş imkanı sağlamış olur.

İzmir Bosch Beyaz Eşya Servisi

Web sitesi üzerinden İzmir’de bulunan yetkili servisler için iletişim ve yol tarifi imkanı bulunan boş servisi, aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden yedi yirmi dört iletişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca yetkili servislerinin dijital sertifikaları bulunmaktadır.

Yeni nesil buzdolapları, çamaşır makineleri ve kurutma makineleri , bulaşık makineleri, pişirme grubuyla yeniliği ve teknolojiyi bizlere İzmir Bosch servisi sunar. Set halinde satılan ürünlerinde de tavsiye edilen fiyat listesi fiyatları ve kampanyalarıyla ürünler daha uygun fiyatlı hale gelmektedir. Örneğin active humidity özelliğiyle sebzelerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan. İ- dos çamaşır makineleriyle kendi deterjan kullanımını belirleyen özellikleri bulunmaktadır.

Tek dokunuşla harikalar yaratmayı sağlayan beyaz eşyalar ile ilgili bir sorun çıkması halinde istediğiniz saat için telefon üzerinden ve web sitesi üzerinden uzman servisten randevu alınarak arızanın tamiratı için destek ekip gelmektedir. Yine ürünlerin ihtiyaçlarınıza uygun size, evinize hitap eden ürünler için bayilerdeki uzmanlar ürünlerin teknik bilgileri, yapıları, uygunluğu hacmi, kapasitesi vb özellikleri açıklanmakta ve en uzun ömürlü doğru seçenek için sizleri yönlendirmektedir.

İzmir de 12 adet servisi bulunan marka üstün kalite, maksimum güvenilirlik ve teknik mükemmellik ilkesiyle hareket eder. İzmir Bosch servisi diğer şehirlerde de bulunan yetkili servisler gibi günümüz koşullarına uyum sağlayarak Covid – 19 bilgilendirmesi yapmakta ve dikkatli olmaya hijyen ve temizliğe, virüs bulaşması ihtimallerine karşı gerekli tüm önlemleri almaya özen göstermektedirler.

İzmir Bosch Klima Servisi

Yetkili satıcı bulma imkanı sağlayan bosch bayi kullanıcılar için tüm destekleri sağlayarak odaya ve bütçeye en uygun özellikteki klima ve klima özelliklerini seçmede bizlere kolaylık sağlar. Filtreleme yapabilme özelliği ile ürünlerin özelliklerini kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ürünü bize en uygun hangi Bosch Klima cihazı olur? Bu cihazın doğru kullanımı nasıldır? Bizlere hem detaylı bilgi hem de yirmi dört saat iletişim kurabileceğimiz çağrı merkezindeki uzman kişilere bizi yönlendirmektedir.

Bosch markası Türkiye de sevilen bir markadır. Kullanıcıların memnun kaldığı son teknolojiyi barındıran bir markadır. İzmir Bosch Servisinin uzman çalışanlarının bu markanın sevilmesinde büyük katkıları bulunmaktadır. Gerek gün boyu çağrı merkezinde çalışanların, gerekse herhangi bir sorun durumunda dilediğiniz zaman yardımcı olmaları gibi birçok etkenin de etkisiyle İzmir de birçok ilçede bayi açmış anında ulaşım ve detaylı ürün analizi imkanıyla İzmir halkı tarafından sevilen bir marka olmuştur.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara