İzmir Buderus Servisi

İzmir Buderus Servisi

Buderus markası 17 Mart 1731 tarihinde Almanya’ da kurulmuştur. Kurucusu ise J. W. Buderus’ tur. Kurulduğu ilk dönemlerde demir döküm üzerine faaliyet gösteren firma zamanla büyüyerek gelişmiştir. Öncelikle Avrupa ülkelerine yayılan marka zamanla Türkiye’ de de satışa sunulur. Böylece İzmir’ e ulaşır. İzmir halkının olumlu dönütleri karşısında yayılmaya başlar. Tabi bu kombiler satın alındıktan sonra kurulumu ve montajı için İzmir Buderus Servisine başvurulabilir.
Servis ile iletişim kurabilmek için internet üzerinden çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Çağrı merkezi ile dilerseniz aynı gün içinde servis hizmeti sağlanmaktadır. Servis arıza, montaj ve bakım gibi hizmetler sağlamaktadır. Tamamen uzman ve deneyimli bir ekiple çalışan firma TSE Yetki belgesine sahiptir.
Değerli tüketicilere kombi servis hizmeti sunmaktadır. Gün geçtikçe misyon ve vizyon açısından yeniliklerine yenilik katıyor. Güçlü ve kalabalık ekip kadrosu ile İzmir halkına kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İnternet üzerinden bulacağınız iletişim numarası ile arayıp randevu alabilirsiniz. Randevu tarihinde kombinizin kurulumu ve montajı yapılır. Kombi hakkında genel bilgiyi servis ekiplerinden öğrenebilirsiniz.

Kurulum ve montaj garanti kapsamında ise ücretsiz bir şekilde yapılır. Garantisi yok ise düşük bir ücret karşılığında kurulumunu kolayca yapabilirsiniz. Böylece İzmir Buderus Servis ekipleri kombinizi kusursuz bir şekilde kurarak olası riskleri minimuma indirirler.

İzmir Buderus Kombi Servisi

Kolayca internetten bulacağınız iletişim numarası aracılığıyla randevu oluşturabilirsiniz. İzmir’ in kış günlerinde evlerimizi sıcacık bir hale getirir. Buderus markası kurulduğu dönemden itibaren demir çelik üzerine çalışmalar yapılmıştır. Zamanla marka gelişerek teknolojinin de katkılarıyla ilk kombiler çıkarılmıştır.
Kombi kurulumu ve kullanımı ev halkının sağlığı açısından çok önemlidir. Kombilerdeki boruların doğru takılması da çok önemlidir. Aradaki bağlantıların sıkı sıkı yapılması gerekir. Bu boruların yanlış takılması ya da sıkı oturtulmaması sonucunda gaz kaçağı meydana gelebilir. Bu gaz kaçakları tüm aile için oldukça tehlikelidir. Bu yüzden kombinin kurulumu çok ciddi bir iştir.
Bu yüzden kombi kurulumu ve montajını kendimiz yapmaya çalışmamalıyız. Bu kurulum işini, işinin ehli olan İzmir Buderus Servisine bırakmamız gerekir. Randevu aldığınız tarihte kolayca gelirler ve kusursuzca kurulum işini tamamlarlar. Bunun yanı sıra kombi kullanılmaya başlandıktan sonra tavsiye edilen aralıklarla (ortalama yılda bir kez önerilir.) kombinizin bakımının yapılması gereklidir.
Kombi servis ekibi kombinin gerekli kontrollerini yapar. Kombilerin bağlandığı petek ve radyatörlerin temizlemesi işini üstlenir. Çünkü tüm kış aktif olarak kullanılan bu parçalar temizlenmezse arıza yapabilir. Bunun yanı sıra petek radyatör ile ilgili bakım, ilaçlı ve makineli temizlik hizmeti de verir. Uzman ekip kadrosu kusursuz hizmetiyle kombinizin, kaloriferlerin ve radyatörlerin bakımını profesyonel bir şekilde yapar.
Bunun yanı sıra kombi kimi zaman arıza kodu verir. Bu kodların her birinin farklı anlamları vardır. 1 numaralı arıza kodu; baca çekişi yok, varsa bacayı kontrol ediniz demektir. 2 numaralı arıza kodu; aşırı ısınma var, kombinin sisteminde hava var, sirkülasyon motorunun havasını alın demektir. 3 numaralı arıza kodu; kombiye gaz gelmiyor, gaz vanasını kontrol edin, gaz gelmiyorsa kombiyi 3 defa resetleyin demektir. Bu sorunları düzeltmek için İzmir Buderus Servisine’ de başvurabilirsiniz.
4 numaralı arıza kodu; istenen sıcaklığa geldi, kombinin vanalarını kontrol edin ve peteklerin havasını alın demektir. 5 numaralı arıza kodu; kullanma suyu 85 derece, üç yollu vana arızalı kalorifer bölümüne su kaçırıyor demektir. 6a numaralı arıza kodu; iyonizasyon arızasıdır, 3 defa resetleyin düzelmiyorsa kombinin ana kartı arızalı demektir. (Kombi servisini arayarak ana kartın orijinal parçasıyla değiştirilmesi istenebilir.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara