İzmir Daikin Servisi

İzmir Daikin Servisi

1978’ den beri distribütörler aracılığıyla Türkiye’ de faaliyet sürdüren marka, 2011 yılının Temmuz ayında bir diğer yaygın marka olan Airfel’ in %100 hissesini de satın alır. Böylece iklimlendirme sektöründe iddialı bir markadır. Bizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında oldukça geniş bir ürün gamına sahip bir şirket haline gelmiştir.
Daikin markasının kendini bu şekilde geliştirmesi sonucu merkez noktası İstanbul olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir ve Trabzon’ da 300 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisi bulunmaktadır. İzmir Daikin Yetkili Servisi olarak İzmir’ in hemen hemen her noktasında yetkili servisleri bulunur. Bu yetkili servisler ise
Karabağlar’ da Rüstem Şıray Isıtma Soğ. Klima San. Tic. Ltd. Şti. ve Murat Gediktaşoğlu – Ekm Teknik Isıtma ve Soğutma Sistemleri. Balçova’ da ACS yapay iklim sis. San. Tic. Ltd. şti. Yine Karabağlar’ da Osman Şen – Zirvetek Klima ve İklimlendirme Sistemleri. Konak’ ta Kadir Ay – Ay ka Teknik Isıtma ve Soğut. Sist. Karşıyaka’ da Şengül İklimlendirme Mühendislik İnşaat Taah. İth. İhc. Tic. Ltd. şti. ve NTS Teknik Isıtma Sove Day. Tük. Mal. San.
Narlıdere’ de Mehmet Hayri Çelik – Ege Teknik İklimlendirme. Buca’ da Ege Alkaner Müh. Klima İkl. Sis. İnş. Tah. Gıd. Trzm. San. ve Tic. Ltd. şti. ve Şahin Erbay – Er Servis. Bayraklı’ da Ege Alfa Teknik Isıtma Soğutma İklimlendirme Sis. İnş. San. & Tic. Ltd. şti. Konak’ ta Fıratsan Teknik Servis Hizmetleri Tic. Ltd. şti. Çiğli’ de Ömer Düzenli – Düzenli İklimlendirme ve Aslıhan Yaşasın – Mutlu Teknik. Bornova’ da Delta AC Servis Hizmetleri & Tic. Ltd. şti. İzmir Daikin Servisleri olarak bilinirler.
Buca’ da Murat Çoban – Murat Klima. Bornova’ da Gökay Özkara – Gökay Teknik Klima Sistemleri ve Serkan Güney – GNY Mekanik Isıt. ve Soğt. Sistemleri. Bayraklı’ da Özay Mekanik Tesisat Klima San. ve Tic. Ltd. şti. ve Airtek Klima Isıtma Soğutma San. ve Tic. Ltd. şti. Çiğli’ de İSM Isıtma Soğutma Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. ve Temka Isıtma Soğutma Dan. Müh. San. & Tic. Ltd. şti.
Bornova’ da Fikri Özakça – Seren Klima Satış Servis. Gaziemir’ de Mustafa Özmen – Sümer Soğutma ve Metin Kapusuzlar – Metin Enver Klima. Bornova’ da Recep Taş – Uzman Ekip Isıtma Soğutma ve Şafak Ahmet Kalyoncu – Birlik Teknik. Menemen’ de Kağan Çenber – Nisa İklimlendirme. Torbalı’ da Mehmet Koçak – Koçak İklimlendirme. Urla’ da M. Burak Pekdüz – Pekdüz Bey. Eşya Servisi. Seferihisar’ da Tuna Özçelik – Berra Isıtma ve Soğutma Sistemleri. Aliağa’ da Kılıçkaya Isı. Soğ. Hav. İkl.Sist. ve Servis Hiz. Day. Tük. Mal. Oyuncak Oyun Parkı İşl. San Tic. Ltd. Şti.

 

İzmir Daikin Klima Servisi

Evlerimizin vazgeçilmezi olan sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı klimalar İzmir sıcaklarında serinlememizi sağlıyor. Evde, iş yerinde, okullarda, kurslarda, avm’ lerde ve süpermarketler gibi hemen hemen her yerde klimaya ihtiyaç duyarız. Satın aldığımız klimalar eve geldikten sonra kurulum ve montajını biz kendimiz yapamayız. Montaj işlerini İzmir Daikin Klima Servisi kusursuz bir şekilde tamamlayacaktır.

İzmir Daikin Kombi Servisi

Yeni inşa edilmiş evlerimize kombi satın almamız gerekir. Bu kombilerin kurulum ve montajını işinin ehli olan bir yetkili servise yaptırmamız gerekir. Bunun yanı sıra kombilerde arıza ya da bozulma gibi durumlarda da servis yetkililerinden destek almalıyız. Cihazın herhangi bir kısmında sorun varsa o parça değiştirilmelidir.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara