İzmir Demirdöküm Servisi

İzmir Demirdöküm Servisi

1954 yılında İstanbul’ da kurulan bu şirket yerli kuruluşlarımızdan birisidir. Kurulduğu günden bu yana Türk sanayisine üstün katkıları bulunur. Hedeflenmiş birçok yeni yatırımı hayata geçirmeyi başarır. Ürünü satın alan müşterilere üstün teknoloji sunmuştur. Sektördeki kaliteyi zamanla bir üst seviyeye taşımaktadır. Yerli tüketiciler ısıtma sektöründe birçok cihaz, sistem ve hizmetle bu marka aracılığı ile tanışır. İzmir DemirDöküm Servisi açılarak markanın ürünlerinin teknik desteği sağlanmıştır.
Örneğin Türkiye’ de ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretmiştir. Bu sayede firmanın markası ısı konforu ile özdeşleşir. Bununla birlikte ilkleri incelediğimiz zaman; ilk döküm radyatör, ilk panel radyatör, ilk 25 mm hatveli panel radyatör.

İlk döküm kazan, ilk şofben, ilk poliüretan gövdeli termosifon, ilk kombi, İlk yoğuşmalı kombi, ilk gaz yakıtlı soba, ilk ISO 9002, ilk 10 yıl garantili panel radyatör. İlk desenli düz yüzlü panel radyatör, ilk portmanto panel radyatör, ilk dekoratif klima dış ünitesi, ilk yakıt pili bipolar plakası, ilk rolbond solar kollektör’ de Demirdöküm markası ile Türkiye ile tanışır.
Bu marka ile satın aldığınız elektronik cihazların kurulum, montaj ve bakım gibi işlerini İzmir Demirdöküm Servis ekibi profesyonel bir şekilde tamamlar. Bu servisler İzmir’ in farklı farklı bölgelerinde hizmet sunmaktadır. İzmir Aliağa’ da İbrahim Zilan, İzmir Bergama’ da Ersin Erenler, İzmir Bornova’ Da Bostanlı Isıtma Ve Koca Servis Ticaret, İzmir Çeşme’ De Kaya Teknik.
İzmir Karşıyaka’ da Armağan Isıtma, İzmir Menemen’ de Kardeşler Teknik, İzmir Ödemiş’ te Emre Öncü Kol, İzmir Torbalı’ da Alparslan Uydalı, İzmir Urla’ da Ali İhsan İğşen Ve Engin Küçük, İzmir Buca’ da Buca Isıtma, Balçova’ da Okan Dursun, Gaziemir’ de Gürkan Arslan Ve Karabağlar’ da Güven Yürük Ltd. Şti. görev almaktadır.

İzmir DemirDöküm Klima Servisi

Sıcak İzmir günlerinde bunaltıcı havadan bir nebze olsun kaçabilmek adına evlerimize ya da iş yerlerimize klima taktırırız. Bu klimayı ister internetten e ticaret ile ister mağazadan görerek satın alabilirsiniz. Birçok kişi özellikle yerli marka olmasından kaynaklı DemirDöküm klimalarını tercih ediyorlar. Bu klimalar satın alındıktan sonra kurulum ve montaj işlerinin yapılması gerekir.
Evinizde dilediğiniz odanın istediğiniz köşesine İzmir Demirdöküm Servisi ekibinin yardımıyla kurulum ve montajını yaptırabilirsiniz. Teknik servisin yaptığı işler hızlı ve garantilidir. Müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak adına profesyonel işler sergilemektedirler.
Bu servis bir telefonla kapıda klima kurulum ve montajını gerçekleştirir. Özellikle pandemi sürecinde dışarı bile çıkamadığımız bu dönemde hepimiz virüsten korunmak için çok dikkat ediyoruz. Kolonya ve dezenfektanlarla iç içe yaşadığımız bu dönemde çevremizdekileri ziyarete bile gidemiyoruz. Böyle bir dönem de servis ekipleri de hijyeni maksimum seviyede tutarak hem sizlerin hem de kendi sağlıklarına önem veriyorlar.

 

 

İzmir Demirdöküm Kombi Servisi

Kış günlerinde evlerimizi sıcacık tutmak için tüm İzmir’ e hızlı ve garantili kombi bakım hizmeti sunar. Aynı şekilde tamir servis hizmeti de sunan İzmir DemirDöküm Servisi hayatımızı kolaylaştırır. Servisin aynı zamanda onarım garantisi de bulunmaktadır. Yani yaptığı işler yüksek kaliteli ve müşteri memnuniyeti adına profesyonelce yapılan işlerdir.
İzmir’ in her yerine servis imkanı bulunur. Bu sayede dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Arıza ve bozulma durumlarında kombinin ana kartı gibi parçalarının değiştirilmesi gerekir. Bu parçayı servis imkanları ile orijinal parça ile değiştirmek mümkündür. Hızlı ve garantili kombi servisi dilediğiniz zaman periyodik kombi bakımı da yapar.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara