İzmir E.C.A. Servisi

İzmir E.C.A. Servisi

Yaklaşık 35 sene önce 1957’ de kurulan E.C.A. markası Türkiye’ nin yerli markalarından birisidir. Kurucuları Manisalı bir aile olan Elginkan ailesidir. Esas kurucuları Bulgaristan asıllı Merhum Ahmet Elginkan ve Saruhan kökenli Merhume Ümmehan Elginkan’ dır. Yıllar önce şirketin temellerini atan bu çift büyük uğraşlar sonucu şirketi çocukları Ekrem Elginkan ve Cahit Elginkan’ a devretmiştir. Bu iki kardeş ailelerinden kalan bu şirketi sağduyu, bilinç ve değerlerle ileriye taşımışlardır. Ancak çocukların da vefatından sonra şirket Ekrem Elginkan’ ın vasiyeti üzerine vakıflara kalmıştır.
Yalnızca kombi değil musluk, lavabo, kalorifer ve vitrifiye gibi alanlarda da çalışmalar sürdürmektedirler. Yerli markalarımızdan birisi olduğu için İzmir halkının dikkatini çeker ve gururla satın alırlar. Satın alınan bu ürünler İzmir E.C.A. Servisi olarak toplam da 20 farklı şubeleri vardır.
Bu şubeler İzmir’ in farklı ilçelerine dağılmış biçimdedir. Bu ilçelerin Aliağa’ da Adnan Aksoy, Bayraklı’ da Koray Avar ve Sezer Gökdoğan, Bergama’ da Hakan Güdücü, Bornova’ da Talha Önem, Buca’ da Altıkardeş İnşaat Ltd.şti ve Arif Demircioğlu, Çeşme’ de Umsan Ticaret, Çiğli’ de Selin Saper, Gaziemir’ de Selim Aslan, Güzelbahçe’ de Aydoğan Karule, Karabağlar’ da Hüseyin Iskıt ve Murat Işık, Karşıyaka’ da Topçam Teknik Ltd. Şti., Kemapaşa’ da Erdinç Demir, Konak’ ta Şerif Gürsular ve Tek Isı Mühendislik Brülör Sanayi Tic. Ltd, Şti., Menemen’ de Necdet Can, Ödemiş’ te Hasan Ergin ve son olarak Tire’ de Sami Seyrek hizmet vermektedir.
Bulunduğunuz adrese bağlı olarak size en yakın yetkili servise internet üzerinden cep telefonları ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Adreslerine bakarak size en yakın olan şubeyi de ziyaret ederek dilek ve önerilerde bulunabilirsiniz.

İzmir E.C.A. kombi servisi

E.C.A. kombi adını kurucuları olan baba ve oğullarından alır. E. (Ekrem), C. (Cahit) ve A. (Ahmet) şeklindedir. Bu şirketin İzmir’ de bayileri var iken internette de ecasanalmarket.com adresinde ürünleri satılmaktadır. Kombinizin kurulumu için gerekli olan malzemeleri buradan hızlıca tedarik edebilirsiniz. Kurulum ve montajın yanı sıra kombinizin yıllık bakımını da yaptırabilirsiniz. Bunların dışında kombi ekranında herhangi bir error uyarısı görüyorsanız bunu da İzmir E.C.A Servisi ile iletişime geçerek danışabilirsiniz.
E.C.A. kombilerde de diğer kombilerde olduğu gibi hataların kodları vardır. Er 03 arızası; baca gazı aşırı sıcaklık kilitlenmesidir. Er 04 arızası; donma problemidir. Er 05 arızası sensör konumu problemidir. Er 07 arızası; aşırı sıcaklık uyarısıdır. Er 08 ve Er 09 arızası aşırı sıcaklık kilitlenmesidir. Er 11 arızası; yanlış alev sinyalidir. Er 12, Er 14 ve Er 16 arızası; yanma sırasında alev kaybı anlamına gelir. Er 13 arızası; alev sinyali olmadığını belirtir. Er 15 arızası alev oluşumunun olmadığını belirtir. Er 17 arızası; gaz valfi devre sorunudur.
Er 18 arızası; gaz valfi akım sorunudur. Er 19 ve Er 20 arızası; fan hızı problemidir. Er 21 hatası; düşük su basıncı sorunudur. Er 22 hatası yüksek su basıncı sorunudur. Er 23 arızası kalorifer gidiş suyu sensörü sorunudur. Er 24 arızası kalorifer dönüş suyu sensör sorunudur. Er 25 arızası ise baca gazı sensör sorunudur. Er 26 arızası boyler sensör sorunudur. Er 27 arızası dış hava sensör sorunudur. Er 28 arızası su basınç anahtarı sorunudur. Bunun gibi kodlarla karşımıza birçok problem çıkabilir. İzmir E.C.A. Servis personellerine danışmalıyız.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara