İzmir Electrolux Servisi

İzmir Electrolux Servisi

Sizler için alanında uzman çalışanları ve uzman ekibiyle hizmet veren Electrolux markası İzmir de birçok seçeneği olan merkez ve ilçelerinde bulunan kullanıcıları tarafından memnuniyet arz eden ve gün geçtikçe büyümeye, ilerlemeye özen gösteren ayrıca kullanıcıları ile buluşturduğu bakım, onarım, tamirat, tadilat işlemlerini İzmir Electrolux Servisi İzmir ile buluşturmaktadır.

İzmir merkez ve ilçelerinde 70 i aşkın servisi bulunan servis hizmetiyle tüm İzmir halkına hizmet vermektedirler. Günümüz koşulları ve covid-19 nedeniyle oluşan pandemi sürecinde de gerekli hassasiyeti gösteren kadrosuyla ihtiyaçlar doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren servis ile iletişime geçebilirsiniz.

İsveç merkezli olan marka kullanıcıları ile son teknolojiyi en iyi ürünleri, en uygun fiyat garantisiyle kullanıcılarla buluşturmayı planlar. Ürünleri evinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde sizlere en iyi dekorasyon imkanlarıyla size en uygun ürünü seçmekte zorlanırsanız yine sizler için oluşturulmuş çağrı merkezi hattından ya da İzmir Electrolux Servisinden yardım alarak size en uygun ürünü belirleyebilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yedek parça ve servis konusunda da uzman çalışanlara sahip olan Electrolüx oluşabilecek teknik arızalar da ilk günkü verim garantisiyle sizlere etkili kullanım fırsatı oluşturmayı amaçlar. Teknik servisleri geniş ve en iyi uzman kadrosuyla siz değerli kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ulaşım sağladığınız telefon adreslerinden sizler için en kısa sürede sorunlara çözüm sağlamaktadırlar.

İzmir Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Birçok ürünü kullanıcılara ulaşmış olan İzmir Electrolux beyaz eşya servisi kullanıcıları birçok seçenek sunmaktadır. Kapasitesi, hacmi, boyutu, tii vb birçok özellikli ürünleri açısından size ve evinize en uygun ürünü seçerek uzun ömürlü kullanabileceğiniz ürünleri değerli kullanıcılarıyla İzmir Electrolux Servisi buluşturmaktadır.

Garanti kapsamı süresi ürün tipine göre değişkenlik gösterse de buzdolabı, derin dondurucu, fırın, mikrodalga fırın. çamaşır ve bulaşık makineleri 3 yıl garanti vermektedirler. Ayrıca Electrolux markası garanti süresini uzatmak isteyen kullanıcılara ek garanti paketleri satın alma hizmeti sunmaktadır.

Alınan cihazla alakalı bilgilere kolayca ulaşabilmek için ürünleri kaydettirebilirsiniz. İzmir Electrolux servisleri için iletişim numaraları ve mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Electrolüx kadrosu servis çalışanları yeni ürünler ve tamirat teknolojileri hakkında eğitim görmektedirler.

Aynı zamanda montaj ve onarım hizmeti alan kullanıcıları için müşteri memnuniyetini ölçmek amacıyla düzenli olarak anket düzenlemektedirler. Düzenli olarak performansı denetlenen çalışanlar güler yüzleriyle sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.
Bu sayede evlerimizin vazgeçilmezi olarak hizmet veren ürünler en iyi performansı sergileyeceklerdir.

Daha döngüsel iş modelleri için çabalarken tüketicilerin daha sürdürülebilir bir yaşam sürmelerini, enerji ve su kaynaklarından tasarruf etmelerini sağlayan Electralux markası, yukarı da da bahsettiğim uzman çalışanlarıyla sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çabalamaktadırlar. 100 yılı aşkın süredir hizmet veren uluslararası bir küresel beyaz eşya servisidir.

Milyonlarca kullanıcıya lezzet, bakım ve refah deneyimlerini keşfettirir. Her zaman toplumda sürdürülebilirliğin ön saflarında da yer almaya çalışır. Oluşabilecek sorunlar için de gerekli uzman ekibi yönlendirerek en iyi çözüm imkanlarını sizlerle buluşturmayı sağlar. İzmir deki merkez ve ilçelerin her birinden size en yakın konumdaki servisle iletişime geçebilir ve en iyi hizmet avantajlarından faydalanabilirsiniz.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara