İzmir Ferroli Servisi

İzmir Ferroli Servisi

Merkez dağıtım merkezi Bursa Organize Sanayi Bölgesi olan marka Bestherm iklimlendirme tarafından dünya standartlarında ürünler üretilir. Bu ürünleri satın alan değerli İzmir halkına kurulum ve montaj işlerinde büyük destek veren İzmir Ferroli Servisi profesyonel kadroya sahiptir.
Zamanla artış gösteren tüketim bilinci, tüketicinin artan araştırma ve öğrenme ihtiyacı, firmaları kendilerini sürekli geliştirmeye yöneltmiştir. Bu yüzden markanın yetkili satıcıları ve teknik servisleri bölgesel ve il bazlı eğitim toplantıları yapılmıştır.
Bu toplantılarda montaj ve elektrik işleriyle birlikte, serviste ve mağazada davranış, kalite ve yönetim konularında da bilgilendirme yapılır. Doğalgazlı ürünlerin satış ve teknik servis hizmetlerini veren lider firma, 24 saat içinde bakım ve garantili teknik servis hizmeti veren, kaliteli, yaygın ve güvenilir yetkili servisleri, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyat ve hizmet anlayışı ile “Ferroli Kalitesi” ni yaratmıştır.
İzmir Ferroli Servisi İzmir’ de hemen hemen her yerde bulunur. Bu servisler; Aliağa’ da Köseoğlu Soğutma’ dır. Alsancak’ ta Ayaz Isıtma ve Soğutma’ dır. Balçova’ da Artı Teknik’ tir. Bayındır’ da Tamkan Isıtma’ dır. Bayraklı’ da Ayaz Soğutma ve Isıtma’ dır. Bergama’ da Köseoğlu soğutma’ dır. Beydağ’ da Tamkan Isıtma’ dır. Bornova’ da Ayaz Isıtma ve Soğutma’ dır. Buca’ da Artı Teknik’ tir.
Çeşme’ de Özcanlar Teknik’ tir. Çiğli’ de Ege Isı Isıtma ve Soğutma’ dır. Dikili’ de Ege Isı Isıtma’ dır. Foça’ da Köseoğlu Soğutma’ dır. Gaziemir’ de Özcanlar Teknik’ tir. Gaziemir’ de Özcanlar Teknik’ tir. Güzelbahçe’ de Özcanlar Teknik’ tir. Karabağlar’ da Artı Teknik’ tir. Karaburun’ da Özcanlar Teknik’ tir.
Karşıyaka’ da Ege Isı Isıtma ve Soğutma’ dır. Kemalpaşa’ da Ayaz Soğutma ve Isıtma’ dır. Kınık’ ta Ege Isı Isıtma’ dır. Kiraz’ da Tam kan Isıtma’ dır. Konak’ ta Artı Teknik’ tir. Menderes’ te Özcanlar Teknik’ tir. Menemen’ de Ege Isı Isıtma ve Soğutma’ dır. Narlıdere’ de Özcanlar Teknik’ tir. Ödemiş’ te Tam kan Isıtma’ dır. Sefer Hisar’ da Özcanlar Elektrik’ tir. Selçuk’ ta Özcanlar Teknik’ tir. Tire’ de Tam kan Isıtma’ dır. Torbalı’ da Özcanlar Teknik’ tir. Urla’ da Özcanlar Teknik İzmir Ferroli Servisi olarak hizmet vermektedir.

İzmir Ferroli Kombi Servisi

Ferroli’ nin üretim harikası olan kombileri kış günleri İzmir halkının evlerinde sıcacık oturmasını sağlar. Türkiye’ ye ithalat aracılığıyla gelmeye başlar. Zamanla ürüne olan talebin artmasıyla birlikte Bursa’ da üretim şirketi kurulur. Böylece Türkiye’ nin dört bir yanına hizmet vermeye başlar. İzmir’ de ürüne artan taleplerle birlikte kombilerin kurulumu gibi işlerin yapılabilmesi için yetkili servisler de zamanla artmıştır.
Yeni inşa edilen evlerde kombi bulunmaz. Bu nedenle doğalgaz kombisini bizlerin satın alması gerekir. Bu kombiler farklı farklı markalarda olsa da genel olarak hepsi kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Kombilerinizde zamana bağlı olarak eskime ya da deforme olabiliyor. Bu durumlarda yetkili servisle iletişime geçilmesi gerekir. Yine zamanla İzmir Ferroli Servisi de kurulmuştur.
Kombilerin arıza durumunda yetkili servis gelerek arızayı tespit eder. Eğer evde çözülebilecek bir aksaklık ise orada tamir eder. Eğer daha zor bir işlem uygulanması gerekiyorsa cihazı alıp teknik servis merkezine götürür orada tamir ederler. Bu arızaların olma riskini minimuma indirmek için cihazların düzeli olarak bakımlarının yapılması gerekir.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara