İzmir Franke Servisi

İzmir Franke Servisi

Mutfaklarımızın ve evimizin hemen hemen her alanında kullandığımız beyaz eşya ve elektrikli cihazları tedarik edebileceğimiz yerler vardır. Bu cihaz ile karşılaşacağımız herhangi bir durumda oluşacak destek ve önerilerimizi sunabileceğimiz İzmir Franke Servis noktaları vardır. Franke’ nin İzmir’ de toplam da 78 farklı servis şubesi vardır. Bu servisleri evinizin yakınlığına göre dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.
Eviniz meşhur yerlerden birisi olan kordona yakınsa buraya en yakın şube olan Termo Teknik’ e başvuru da bulunabilirsiniz. Ayrıca evinizin konumuna bağlı olarak Göztepe’ de ki Ar-el Tesisat yetkili servisi de tercih edilebilir. Bornova’ da ki Franke yetkili servisi olan Eda Soğutma’ yı da tercih edebilirsiniz. Karşıyaka’ da ki yetkili servis olan Ayaz Teknik’ te isteğe bağlı olarak tercih edilebilir. Bunun gibi diğer şubelere de giderek aradığınız hizmete ulaşmanız kolayca mümkün olur.
Dilerseniz şubeye giderek ya da telefonla arayıp evinize çağırabilirsiniz. Güler yüzlü servis çalışanlarının kaliteli desteğinden yararlanmanız kolayca mümkün olacaktır. Bu teknik servisin iletişim bilgilerini internet tarayıcınızdan aratarak kolayca bulunabilir. Mail ya da iletişim numaraları aracılığıyla dilek ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Kısacası İzmir Franke Servis şubeleri değerli İzmir halkına kaliteli bir hizmet sunmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

İzmir Franke Beyaz Eşya Servisi

Mutfaklarımızda yiyeceklerimizin bozulmaması için kullandığımız buzdolapları hemen hemen herkesin evinde olmazsa olmazdır. Bununla birlikte İzmir Franke Servisleri kendi içinde beyaz eşya ve ankastre servisleri olarak değişiklik gösterebiliyor. Beyaz eşya servislerinde buzdolabı, bulaşık makinesi gibi elektrikli beyaz eşyaları vardır. Yeni çıkan buzdolaplarında buzluk altta kalırken dolap kısmı üsttedir. Ayrıca A + + enerji sınıflı buzdolapları çift kapılıdır.
Genel hacimleri ortalama 400 ila 600 L’dir. Siyah ve beyaz gibi renk seçenekleri olan bu buzdolaplarının mağazaya bağlı olarak ortalama 2 yıl garantileri vardır. Dolap satın alındıktan sonra kurulumunun yapılması için evinize en yakın mesafedeki servisi internetten bulabileceğiniz telefon numarasıyla arayabilirsiniz. Ayrıca mail aracılığıyla da iletişim kurabileceğinizi unutmayın. Bulaşık makineleri de oldukça kaliteli olan markanın bulaşık makinesi özelliklerine bir bakalım.
A + + enerji sınıflı bu cihazlar 12 kişilik kapasiteye sahiptir. 7 farklı programı sayesinde istediğiniz şekilde bulaşıklarınızı kolayca yıkayabilirsiniz. Buzdolaplarında olduğu gibi siyah, beyaz vb. renk seçenekleri vardır. Bu cihazlarında ortalama garanti süreleri mağazaya bağlı olarak 2 yıl gibi bir süredir. Yine aldığınız mağazaya bağlı olarak İzmir Franke Servisini arayarak ücretli, ücretsiz kurulum yaptırabilirsiniz.

İzmir Franke Ankastre Servisi

Fırın, davlumbaz ve ocaktan oluşan ankastre setleri satın aldığınız mağazaya bağlı olarak ücretli ya da ücretsiz bir şekilde kurulabilir. İzmir Franke Servisleri ürünü evinize getirdiğiniz zaman tek bir telefon aramanızla istediğiniz şekilde kurulumu yapılır. Servis personelleri evinize gelmeden önce paketi açma girişiminde bulunmayın. Çünkü bu cihazların kurulumu oldukça önemlidir. Servis personelleri önceden yapmış olduğunuz telefon görüşmesinde kararlaştırılan tam gününde ve saatinde gelirler.
Hijyene oldukça önem veren bu ekip ankastre setinizi profesyonelce kurarlar. Bunun yanı sıra belirlenen garanti süresi içinde cihazınızda herhangi bir aksaklık fark ederseniz ücretsiz bir şekilde gelip tamir edeceklerdir. Herhangi bozulan ya da aksayan parçaları ise ister siz kendiniz isterseniz İzmir Franke Servisi personelleri tedarik ederler. Böylece bozulan parça kolayca değiştirilerek cihazınızı güzel bir şekilde kullanabilirsiniz. Tabi servis yalnızca ankastre setlerini değil bununla birlikte beyaz eşyalarınızı da kolayca tamir eder.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara