İzmir Fujitsu Servisi

İzmir Fujitsu Servisi

Hizmet vermekte olan donanımlı ve güler yüzlü firmasıyla İzmir Fujitsu Servisi uluslararası alanda birçok ürün seçenekleri sunan Fujitsu’ nun zamanla oluşabilecek bazı sorunlar için sizler için oluşabilecek teknik arıza ve sorunlarla karşılaştığınız zaman en iyi destek ve takibi sunan Fujitsu servisleri olarak hizmet vermektedirler. Çağrı merkezinden her türlü sorununuz için yardımcı olan servis elemanları deneyimli ve profesyonel ekibiyle son teknoloji için hizmet içi eğitim alarak sizlere en iyi çözümü sağlayacaklardır.

Türkiye’nin birçok yerine hizmet sağlayan Fujitsu markası senelerdir sevilerek kullanılmış ve kullanılmaya da devam etmektedir. Firmanın en büyük prensiplerinden biri gelişerek en iyisi olmaktır. Son teknolojiyi en iyi fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşturmak isteyen firma İzmir’in birçok yerinde hizmet vererek zamandan da tasarruf etmenize yardımcıdır.

İzmir Fujitsu Klima Servisi

Rac/ Pac/ Multi, VRF, Merkezi sistemler, Montaj, Tamir ve Bakım hizmetiyle İzmir’ in birçok merkez ve ilçesinde hizmet vermektedirler. Bunlar, İzmir Bergama da bulunan AC klima, İzmir Bornova da bulunan Alo klima iklimlendirme, Buca da bulunan Arel teknik, Bayraklıdaki Ataser klima ve Aysa mühendislik, Gaziemir Boraks klima, Karabağlar Duman klima gibi birçok yerinden klima servisleri İzmir Fujitsu servisi olarak bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Ayrıca en iyi Fujitsu son teknoloji ürünlerine ve özelliklerine en uygun fiyatıyla ulaşabilmek için web sitesini ve indirimli kampanyaları takip edebilirsiniz. Bu sayede kaliteye çok daha uygun fiyata sahip olmuş olursunuz. Ürünler doğa dostudur ve evinizde ok yer kaplamayacak estetik özelliklerde yapılmıştır. Son gelişen teknolojiyi içinde barındıran marka  sizlere en iyi imkanlarda kullanım garantisi sağlamaktadır.

Ürünü satın almadan önce birçok seçeneği bulunan Fujitsu ürünlerinden size en uygun olanı seçmek için internet sitesi üzerinden araştırabilir, karşılaştırabilir veya çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Ürünü aldıktan sonra da yine aklınızda oluşabilecek sorular için İzmir Fujitsu servisine danışabilir. Uzman görüşlerinden faydalanabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.  Kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar da sizler için yönlendirici seçenekler arasında olabilir.

Ürünlerin daha uzun ömürlü olabilmesi için bakım çok önemli bir faktördür. Senede 2 defa yani altı ayda bir klimalara bakım yaptırmak gerekir. Bu sayede klimaları hem daha sağlıklı bir şekilde hem de daha uzun ömürlü kullanabilir, sorun yaşamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca bu bakımların yetkili kişilerce yapılması klima için çok önemli bir faktördür. İzmir’ de ki size en yakın İzmir Fujitsu servisinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fujitsu klimalar, duvar tipi, döşeme tipi, kaset tipi, kanal tipi, tavan tipi, multi klima montajları Fujitsu klima yetkili servisi tarafından yapılmaktadır. Klima montaji klimanız için çok önemlidir. Kullanımını ve verimini arttıran bir faktördür. Kullandığınız klimanın BTU değerine göre monte edildiği ortamlarda en uygun yeni seçimlerinize ve size yardımcı olmaktadır.

Klimalar için olan servis arıza durumunda gerekli yedek parça desteğini sağlayarak kart onarımı ya da sıfır ürün seçeneği sunmaktadır. Gerekli test ve ölçümleri yapan firma arıza kaynağını tespit eder ve sorun neden oluşuyor tespit ettikten sonra en kısa zamanda ürün arıza onarımını yapmaktadır. Tamiri, montajı yedek parçası vb ihtiyaçlar için İzmir Fujitsu servisi deneyimli ve uzman kadrosuyla sizlere gerekli yardımı sağlayacaklardır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara