İzmir İmmergas Servisi

İzmir İmmergas Servisi

5 Şubat 1964’te Brescello’daki üç adam (Reggio Emilia) hayallerini genç girişimciler olarak şekillendirmeye karar verdiler. Romano Amadei, Gianni Biacchi ve Giuseppe Carra, zamanlarının ruhunu, yeni şeylerin özlemini, İtalya ekonomisinin en önemsediği şey olan icat ve imalat arzusunu mükemmel bir şekilde şekillendirdi. İzmir İmmergas Servisinin doğuşuna neden olan bu hikaye ilham vericidir.
1964’te basit bir atölye deposu bile bir şirket kurmanın sağlam temelleri olabiliyordu: ihtiyaç duyulan tek şey merak, çalışma usulü oluşturmak, güvenilir ürünler yaratmak ve üretmek için deney ve iyileştirmek için de yorulmadan azimli olmaktı. 1965 yılının başlarında ilk Immergas kazanı üretildi, 1967’de şirket ilk patentini aldı ve iki yıl sonra o zaman muazzam bir depo haline geldi.
Dönemin ihtiyaçlarının ruhunu anlamak için 60’lı yılların ortalarına kadar, Romano Amadei, Gianni Blacchi ve Giuseppe Carra, mutfak mobilyaları ve sobalar üretmeye başladıktan sonra kendilerini kazan ve ev ısıtması üretimine yöneltmeyi seçti. Yaşam biçimindeki gelişmeleri büyük bir anlayışla takip ediyorlardı. Kuzey Italya’ da metan dağılımının önemini anlamışlardı. Önümüzdeki on yılda bu kadar başarılı olacak kazanlar ilk 1970’lerde ortaya çıktı. İzmir İmmergas Servisi’ nin temelleri atılır.
Bunlardan ilki NCS MB serisinden geldi ve yerden ısıtma su ısıtıcısı olan kazanlardı; sonrasında ise gerçek atılım olarak da gösterilen ilk RG serisi duvara asmalı bakır kazanlar ortaya çıktı.1980’lerde hem yeni evlerde hem de yenilemelerde ikinci bir banyo inşa etmek yaygınlaştı. Immergas böylece daha çok sıcak su sağlayan ve ülkenin dışında da tanınan marka olmasını sağlayan depolama tanklı kompakt duvara asılan kazan olan AVIO’ yu üretti.
Kısa bir süre sonra kapalı odalı EOLO modeli üretildi: Yanma devresi cihazdan yalıtılarak emniyetinin arttırıldığı bir kazan olarak kullanıldı. İtalya’dan Dünyaya doğru uzanan bu yolculukta ilk Immergas satış şubesi 1994 yılında İspanya’da kuruldu ve iki yıl sonra biri Polonya, biri de Türkiye’de açıldı. Şirketin üretim gücü ve kişisel farkındalığı, onu dış pazarlara doğru itmeye devam etti. Böylece İzmir’ e kadar ulaşarak İzmir İmmergas Servislerinin açılmasına vesile olmuştur.
Avusturya, Belçika, Fransa, Portekiz ve Slovenya’ya da girildi. Teknolojisi her geçen gün artan oranda gelişti. Bununla birlikte, Magis, diğerlerinin üstünde, zamanının ötesinde bir üründü: oda ısıtma ve soğutma işlevlerini entegre biçimde yönetebilen yenilikçi bir cihaz doğdu.
2000 yılında yoğuşma teknolojisi başlarken, araştırma ve tasarım süreci hiç bitmedi. Şirket, günümüzde çok popüler olan bir teknolojiye yatırım yaparak bir adım öne çıkmaya karar verdi. Bu teknoloji yoğuşma teknolojisi olarak bilinir. Emisyonların azaltılması ve enerji tasarrufu sağlanması yolu ortaya atıldı ve on yılın sonuna doğru, fotovoltaik, güneş enerjisi termalleri, ısı pompaları ve entegre sistemler olmak üzere yenilenebilir enerji temelli cihazları piyasaya girdi.
2010 yılında entegre sistemlerden enerji yönetimine geçiş başladı. İyi cihazlar üretmek artık yeterli değildir: Sistemler, onları verimli bir şekilde yönetmek için farklı enerji kaynaklarını entegre edebilecek şekilde tasarlanmalı ve üretilmelidir. Immergas hibrit sistemlerinde yoğuşma, iklim ve hava koşullarına bağlı olarak her zaman en verimli enerji kaynağını seçebilen sistemlere mükemmel şekilde yerleştirilir. Yerli enerji yönetimi: İtalya, bu sektöre yön veren teknoloji konumundadır.

İzmir İmmergas Kombi Servisi

Yukarıda başarı öyküsünden bahsettiğimiz İmmergas markası bu şekilde hızlı gelişmelerin karşılığını da almıştır. Kombileri Dünya’ nın dört bir yanına ulaşmıştır. Böylece İzmir halkının da dikkatinden kaçmamıştır. Kombiler satın alındıkça İzmir İmmergas Servisine’ de ihtiyaç artmıştır. Servis tıpkı markanın yaptığı gibi her geçen gün kendini daha da geliştirerek müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmayı başarmıştır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara