İzmir Toshiba Servisi

İzmir Toshiba Servisi

Japon üretim şirketine ait olan Toshiba markası. Uluslararası bir marka olup hizmet vermekte ve milyonlarca kullanıcıya en iyi hizmet garantisini sağlamaktadır. Model farkı gözetmeksizin teknik servis bakım onarım ve tamir işlemlerini garanti kapsamında İzmir Toshiba Servisi olarak sizlere sunmaktadır

Cihazların montaj ve yedek parçaları sektöründe hizmet veren ve İzmir merkez ve çevresinde birçok servisi bulunan marka İzmir halkına uluslararası tüm alanlara sağladığı hizmet gibi hızlı ve en iyi hizmet garantisini sunmaktadır. Deneyimli ve donanımlı araçlarıyla yetkili servis hizmeti veren güler yüzlü teknisyen, tekniker ve stajyerleri siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak ve memnuniyet oluşturmak amacıyla hizmet vermektedirler.

Yıldırım teknik kurumsal kimliğiyle yıllardır Toshiba servisi olarak hizmet veren ve vermeye devam eden gün geçtikçe kendini geliştirip değiştirmeye ve son teknolojisini servis elemanlarına hizmetiçi eğitim ile buluşturarak sağlayan İzmir toshiba servisi birçok kullanıcı memnuniyeti ile de karşımıza çıkmış 15 senedir sevilen bir marka olarak evlerimizde yerini almaktadır.

İzmir Toshiba Klima Servisi

10 yıldır teknik servis imkanı sunan marka bir yıl garantili orjinal yedek parçaları uygun fiyatlarla ev ve işyerlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırarak ihtiyacınızı karşılamak ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için özveriyle İzmir Toshiba servisi çalışmaktadırlar.

İzmir Toshiba klima montaj servisi, İzmir Toshiba klima tamir servisi, İzmir Toshiba klima bakım servisi, İzmir Toshiba klima arıza servisi, İzmir Toshiba klima  teknik servisi, İzmir Toshiba klima montaj servisi olarak hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz telefon numaralarıyla dilediğiniz gün ve saat için randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sizlere merkez ve ilçelerinde hizmeti İzmir Toshiba servisi  vermektedirler.

İzmirde Toshiba Konak teknik servisi, Karabağlar teknik servisi, Hatay teknik servisi, Narlıdere teknik servisi, Balçova teknik servisi, Karşıyaka teknik servisi, Bornova teknik servisi, Üçyol teknik servisi, Üçkuyular teknik servisi, Çiğli teknik servisi, Şirinyer teknik servisi, Güzelbahçe teknik servisi, Yeşilyurt teknik servisi, Gaziemir teknik servisi, Alsancak teknik servisi, Pınarbaşı teknik servisi, Altındağ teknik servisi olarak İzmir’in ilçelerinde de hizmet vermektedirler.

Ayrıca ekonomik çalıştırmaya yönelik ipuçları sunan servis, çevreye de duyarlıdır ve çevre dostu bir üründür. Sınıfı kalitesi ve uzman ekibiyle sizleri en iyi ürün performansıyla buluşturan bir kadroya sahiptir. Günümüz koşullarına, hijyen ve temizliğe de özen gösteren teknik ekibi sayesinde güvenle sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Günün her saati hizmet veren firmanın detaylarına internet sitesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Evlerimizi sıcak ve soğuktan koruyan klimalarında belirli dönemlerde arıza yaşanabilir. Ayı durumda yedek parça ihtiyacı da doğabilir. Bu nedenle İzmir’in en büyük klima bakım ve onarım şirketi olan firma günün her saatinde teknik destek sunmaya devam etmektedir.

Klima bakım sürecinde teknik ekip, estetik görüntü kontrolü, klima gaz kontrolü, klima iç fan pervanelerinin temizliği, klimadaki hava filtrelerinin bakım ve temizliği, cihazların drenaj tava ve hat temizliği, tüm bağlantı kontrolleri, elektrik tesisat kontrolü, klimaların alçak ve yüksek basınç değer kontrolü şeklindedir.

Evinize uygun ve gerekli ısıtma, soğutma işlemleri için yeterli olacak klimayı aldıktan sonra tek yapmanız gereken ürünün kurulumu için destek ekip ile görüşerek farklı tipler arasından seçtiğiniz klimanın türünün uzman ekibimiz tarafından sizlere en iyi şekilde İzmir Toshiba Servisi ulaştırılmasıdır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara