İzmir Midea Servisi

İzmir Midea Servisi

1936’ da Japonya’ nın Kawasaki şehrinde kurulan şirket 1971’ den sonra Dünya çapına yayılır. Dünya’ da 12 satış şirketi ve 6 üretim tesisi bulunan Midea çevre dostu ve kolay kullanışlıdır. Bu teknolojisi sayesinde Dünya çapında gelişmelerini sürdürmektedir. Böylece Japonya’ dan Türkiye’ ye ulaşmıştır. Türkiye’ den de İzmir’ e ulaşmıştır.
Midea klimalar Üstün Performans özelliklidir. Klimanızı satın aldıktan sonra kurulum ve montaj işlerini İzmir Midea Servisi profesyonel bir biçimde sürdürür. Ultra yüksek verimli ürünleri sayesinde İzmir halkına oldukça iyi performans sunar. Akıllı ötesi teknolojileriyle ürünlerin kullanımı çok kolaydır.
Ürünün kurulumu yapılınca kullanım detayları anlatılmıştır. İyon düzeyinde sağlık, maksimum dayanıklılık, yeni nesil soğutucu ve kolay uygulama özellikleri olan tam bir inovasyon ürünüdür. “Smart Save” teknolojisi ile Midea’ nın kliması %55’e varan enerji tasarrufu sağlayan Smart Save / Akıllı Tasarruf algoritması sayesinde son derece verimli ve dolayısıyla maliyet tasarrufu sağlar.
Ayrıca, kompresör Gear Shift teknolojisi ile 3 kademeli elektrik tüketimi seviyelerinde çalışabilir, böylece enerji kullanımını istediğiniz gibi aktif olarak kontrol edebilirsiniz. Midea’nın SmartSave moduyla para ve enerji tüketiminden tasarruf edin. Midea klimanızı açın ve tam bir gece enerji tasarrufu sağlayan konfor için “tasarruf” modunu seçin. Gereken ultra düşük enerjiyle artık dinlendirici bir uyku keyfi yaşayabilirsiniz.

İzmir Midea Klima Servisleri

Midea klimalar üstün özellikli ve yüksek performanslı cihazlardır. Klimayı satın aldıktan sonra kurulum ve montaj için İzmir Midea Servisleri klimayı aldığınız ortama gelir. Gerekli kurulumu yapar ve klimayı kullanmayı detaylıca gösterir. Midea klimaların Nem kontrolü özelliği; MideaAir uygulaması ile odanın nem seviyesini %30 ve 90 arasında değişiklik gösterir.
Süper İyonlaştırıcı ve Çift Filtrasyon özellikleri yardımı ile rakiplerine fark atar. Çift güvence sistemi her nefeste temiz, taze ve sağlıklı hava almanızı sağlar. Başladıktan sonra, çift filtreleme sistemi zararlı mikro-partikül yapıştırıcılarını ayırır, böylece hava akışının geri dönüşümü kirlenmez. Bu klima negatif ve pozitif iyonlar üretir.
Brownian hareketi ile bakteri ve tozu yakalar. Oksijen ve hidrojen iyonlarını alır. Biyo filtre ile bakteri ve mikropların hücresel yapılarını etkileyerek etkin bir şekilde ortamdan uzaklaştırılmasını sağlar. Ayrıca yüksek yoğunluklu ön filtre mikro koruma filtresi ile köpek kılı, ölü akar dışkısı, mantarlar, çiçek poleni, bakteri ve araba egzoz dumanı filtreleri vardır.
İzmir Midea Servisleri daima gelişim gösterir. Servisimiz kuruluşundan bu yana misyonları ve vizyonları doğrultusunda inovasyonlar ile daimi olarak gelişmektedir. Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. İzmir Midea Servisi olarak kuruluşumuzdan bu yana “müşteri memnuniyetini” her şeyden önde tutarak servis hizmeti sunar.
Teknik Destek Hizmeti sürekli sunulur. Servisimiz inovasyonlarla gelişerek profosyonel ekibi ile arızalı veya teknik desteğe ihtiyaç duyan cihazlar için telefon üzerinden “Mesai saatlerimiz dahilinde” teknik destek vermektedir. Bunun yanı sıra randevulu sistemleri bulunur. Tercihe bağlı olarak belirlenecek gün ve saati dahilinde istediğiniz işlemi yaptırmak üzere ekiple iletişim kurulabilir.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara