İzmir Protherm Servisi

İzmir Protherm Servisi

İzmir’ in bütün bölgelerinde kapsamlı hizmet veren güvenilir bir markadır. Ürününüzü satın aldıktan sonra evinizde ya da iş yerinizde kurulum ve montaj işleri tamamlanır. İzmir Protherm Servisi marka İzmir’ e ulaştıktan sonra faaliyet göstermiştir. Yıllardır başarıyla işlerini sürdüren servis ekipleri müşteri memnuniyetini temel ilkeleri haline getirmiştir.
İzmir yetkili servis ekipleri cihazla karşılaşılan en ufak arızalarda bile dilediğiniz zaman halkının yanındadır. Üründe dikkatinizi çeken aksaklıkları dilediğiniz zaman profesyonel servis ekiplerine sorabilirsiniz. Arıza ya da aksaklık gibi durumlarda hepimizin morali bozulabilir. Hele ki daha yeni satın aldığınız bir üründe aksaklıkla karşılaşırsak daha üzücü olur.
Bu gibi durumlarda işini başarıyla tamamlayacak servis ekipleri sorununuzu kısa sürede çözmeye çalışırlar. Eğer telefonla çözülemeyen bir problemle karşı karşıyaysanız ekip personelleri sizler için ve servis ekipleri için uygun olan bir gün ve saat belirlerler. Tam zamanında vereceğiniz adreste olan ekip cihazla ilgili problemi çözmek için işe başlar.
Sorun cihazın herhangi bir parçasında ise bu parça servis ekipleri aracılığıyla orijinal parçasıyla değiştirirler. Böylece cihaz çalışır duruma gelir. Servis ekiplerinin temel amacı müşteri memnuniyeti olduğu için sizlere daha iyi hizmet verirler. Gün geçtikçe de bu hizmeti daha iyi yerlere taşımak için yoğun bir çaba içerisindedir.
Eğer cihazın evde onarımı mümkün olmayan bir arızası mevcut ise cihazınız servis merkezine alınıp işinin ehli ekip tarafından en kısa süre içerisinde tamir edilir. Bu işlem sonrasında tekrardan evlerinize teslim edilirler. İzmir Protherm Servisi verdiği tüm hizmetlerde çevreye duyarlı, profesyonel, kaliteli hizmet veren, müşteri haklarına saygılı, çağdaş, müşteri odaklı, güvenilir ve müşterisinin yanında olduğunu hissettirilen misyonu ve vizyonu yüksek bir servistir.

İzmir Protherm Kombi Servisi

Yeni inşa edilmiş evlerde doğalgaz çekildikten sonra gerekli dağıtımın yapılması için kombi takılması gerekir. Protherm doğalgaz kombinizi aldıktan sonra servis ekiplerini arayarak gerekli kurulumun ve montajın gerçekleşmesini sağlamalısınız. Bu kurulum ve montaj İzmir’ in her tarafına yapılır. Bu servislerin internet aracılığıyla telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. İzmir Protherm Servisi bu hizmeti sağlar.
İşte değerli İzmir halkına hizmet veren kombi servislerinin bazılarına buradan ulaşabilirsiniz ; Esentepe kombi servisi, Alsancak kombi servisi, Evka 1 kombi servisi, Evka 2 kombi servisi, Evka 3 kombi servisi, Evka 4 kombi servisi, Evka 5 kombi servisi, Egekent kombi servisi, Çiğli kombi servisi, Esendere kombi servisi, Üçkuyular kombi servisi, Eşrefpaşa kombi servisi, F. Altay kombi servisi, Foça kombi servisi, Gaziemir kombi servisi, Göztepe kombi servisi.
Gültepe kombi servisi, Gümüşpala kombi servisi, Egekent 2 kombi servisi, Balçova kombi servisi, Atakent kombi servisi, Altındağ kombi servisi, Ayrancılar kombi servisi, Atatürk Mahallesi kombi servisi, Basmane kombi servisi, Bayraklı kombi servisi, Bayındır kombi servisi, Demirköprü kombi servisi, Bahçelievler kombi servisi, Güzelyalı kombi servisi, Bornova kombi servisi.
Bozkaya kombi servisi, Buca kombi servisi, Çeşme kombi servisi, Çamdibi kombi servisi, Çankaya kombi servisi, Basın Sitesi kombi servisi, Uzundere kombi servisi, Seferihisar kombi servisi, Soğukkuyu kombi servisi, Şemikler kombi servisi, Serinkuyu kombi servisi, Şirinyer kombi servisi, Sığacık kombi servisi, Tepecik kombi servisi, Gümüldür kombi servisi.
Ulukent kombi servisi, Özkanlar kombi servisi, Urla kombi servisi, Üçyol kombi servisi, Yeni Girne kombi servisi, Yelki kombi servisi, Yamanlar kombi servisi, Yeşildere kombi servisi, Yeşilova kombi servisi, Karşıyaka kombi servisi. Bu İzmir Protherm Servislerini ziyaret ederek dilediğiniz teknik bilgiye, dilek ve önerilere ulaşabilirsiniz.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara