İzmir Beko Servisi

İzmir Beko Servisi

Bizlere günün yirmi dört saati ulaşma imkanı sağlayan bir çağrı merkezine sahip olan Beko servisi, İzmirdeki bayisiyle kaliteli ve güzel ürünlere ihtiyacımıza uygun bir çok seçeneğiyle ulaşma imkanını İzmir Beko servisi bizlere sağlamaktadır. Birçok evin baş yardımcıları olan ürünler için en iyi seçimlerden bir tanesi beko ürünleridir.

İzmir Beyaz Eşya Servisi,

Beyaz eşyalar beyaz eşya seti ve çeyiz paketi olarak karşımıza çıkmaktadır. Beyaz eşyalara bir bakacak olursak, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kurutma makinesi, fırın, ocak gibi eşyaların bütününe verilen addır. İhtiyacımıza uygun en iyi seçeneği belirlemek için web sitesini ziyaret edebilir ya da bayiye giderek oradaki uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Renk, kullanım şekli, tasarım, teknik özellikleri açısından teknolojiyle birlikte en son modelleri bulundurur. En iyi seçenekleri içinde bulunduran İzmir Beko servisi kullanıcılar tarafından da sevilen bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Mutfağınızın veya kullanılacak bölgenin dekorasyonu açısından renkleri çeşitleri olduğu gibi bizlere gömme dolap şekliyle de seçenek sunmaktadır.

Ürünleri satın almak isteyen kullanıcılar için karşılaştır seçeneği sayesinde birçok beka ürünü arasında size uygun seçeneği seçebilirsiniz. Buzdolabı seçenekleri ( buzluğu üstte, buzluğu altta, çift kapılı vb) modellere sahip seçenekler arasında karar veremezseniz uzman ekiple iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İzmirdeki şubedeki teknik elemanlarla görüşebilir en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Yine vakti olmayan, uğraşmak istemeyen kişiler için ayrıca çok yer açısından avantajlı alan imkanı yaratan kurutmalı çamaşır makineleri ve çeşitleri en iyi modellerle  İzmir Beko Beyaz eşya servisinden içerik bilgisini, teknik özellikleri edinerek tercihleriniz arasına eklemek hem daha kullanışlı hem de kaliteyi sizlere en uygun fiyatlarla sunulmasını sağlar.

Bunların yanında diğer beyaz eşyalar tüm seçenekleriyle uluslararası bir firma olan Beko aracılığıyla bizlere sunulmakta ve ihtiyaçlarımız için yardımcı olmaktadır. Detayların hepsini İzmir Beko Servislerinden edinebilir ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz.

İzmir Beko Klima Servisi

Soğutma kapasitesi, enerji sınıfı, özel filtreler, tek tuş yumuşak hava akışı gibi özelliklerinin detayları açısından karşılaştırma imkanı bulduğumuz ve teknik ekipten de yardım alabilme imkanı sunmaktadır.

İzmir Beko Kombi Servisi

Kombiler çalışma ve bağlantı şekillerine göre farklılık göstermektedir. Bacalı, bacasız, yoğuşmalı gibi modelleri bulunan doğalgaz kombileri için size en uygun olanı öğrenebilir ve ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca evinizde çok yer kaplamayan kullanışlı ürünlerdir.  İzmir Beko servisi ürünlerinden seçtiğiniz ürünün kurulumu yine servis tarafından yapılmaktadır.

İzmir de ortalama 78 adet teknik servis bulunmaktadır. Bunlardan 5 tanesi İzmir Beko Evka servisi olarak geçmektedir. Bu servislerdeki çalışanlar çağın gereksinimlerini yerine getiren modern, çevreye duyarlı, en iyi hizmet kalitesini vermeyi ilke edinen çalışanlardır. Bulunduğunuz konum civarındaki destek ekibe danışabilir ve gerekli yardımları alabilirsiniz.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara