İzmir Profilo Servisi

İzmir Profilo Servisi

Servis dijital sertifika sistemi ile kullanıcılara güvenilir bir program sunmaktadır. Kurtuluştaki Aliağa yetkili servisi, Bergama yetkili servisi, Buca Şirinyer yetkili servisi, Çeşme yetkili servisi, Çiğli yetkili servisi vardır. Yine FMS yetkili servisi, Kemalpaşa yetkili servisi, Menemen yetkili servisi, Ödemiş yetkili servisi, Tire yetkili servisi, Torbalı yetkili servisi ve Urla yetkili servisiyle İzmir Profilo Servisi olarak hizmet vermektedirler.

Servislerin kolay ve ulaşılabilir adres ve telefon numaraları ile dilediğiniz zaman size en yakın konumdan destek ekiple iletişime geçebilir. Uzman yardımından faydalanabilirsiniz. Güler yüzlü ve alanında uzman, eğitimli teknisyenlerimiz sizler için bakım, onarım, montaj ve bilgilendirme hizmeti vermektedir. Sizlerin ise tek yapmanız gereken İzmir profilo servisi ile iletişime geçmek olmalıdır.

Günümüzde büyük bir sorun olarak bizleri korkuran covid 19 salgını konusunda da yine içinizi rahat ettirecek bir markadır. Sizlerin ve teknisyenlerin sağlığı için teknik ekibimiz gerekli tüm hassasiyetleri göstereceklerdir. Bakım ve onarım ürünleri de hijyen şartlarına uygun bir şekilde İzmir Profilo servislerinden size en yakın olanından istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Yetkili servisler sizlere online alışveriş ( temiz bakım ürünlerinden oluşan zengin ürün yelpazesiyle ürünlerin ömrünü uzatmaktadır.) imkanı sunar.
Online servis kaydı (hızlı bir şekilde kolay servis kaydı imkanı sunmaktadır.) yaptırabilirsiniz.  Yedi yirmi dört çağrı merkezi imkanı (pazar dahil her gün ulaşabilirsiniz.) sunar.

E-NR sorgulama işlemlerini ( model ve üretim numarası işlemlerini ürün etiketi üzerinden belirleyerek daha etkili yardım imkanı sunmaktadır.) yapar. Garanti  ( ürünler için profilo markası sizler için ek garanti süresiyle ürünlerine garanti vermektedir.) uygulamaları vardır.

Temizlik ve bakım ürünleri ( profilo cihazlarına özel olarak geliştirilmiş temizlik ve bakım ürünleri cihazda etkin bir temizlik sağlar.) etkili bir şekilde kullanılır. İki saat aralığında randevu ( profesyonel ekibiyle hizmet sunan profilo markası belirlediğiniz iki saat aralığında sizlere en etkili teknik desteği sağlayacaklardır.) alabilirsiniz.

Küçük ev aletlerinde İzmir Profilo servisi kapıya teslim gibi imkanlar sağlar.
Ayrıca temiz hizmet, acil nöbetçi servis( bayram, resmi tatil vb zamanlarda 10.00 ile 22.00 saatleri arası sizlere hizmet imkanı sunar.), yaygın servis ağı, eğitimli uzman teknisyen, servis hizmetleri ve sıkça sorulan sorular bölümünden yanıtlanmış ve yanıtlanmasını istediğiniz soruları yönetebilirsiniz.

İzmir Profilo Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya konusunda buzdolabı ve derin dondurucularda her eve ve ihtiyaca uygun ürün seçeneği sunar.  Son sistem modelleriyle karşımıza çıkan buzdolabı ürünleri alltan veya üstten donduruculu, Low frost, nofrost, xl, xxl vb gelişmiş özellikleriyle karşımıza çıkar.

Yatay ve dikey olarak ihtiyacımıza uygun alabileceğimiz derin dondurucuları sayesinde profilo ürünlerine İzmir Profilo Servisi yardımıyla da sahip olarak daha uzun ömürlü yiyecek muhafazası yapabiliriz.

Çamaşır ve kurutma makineleri de yine hayatınızı kurtaran, büyük kolaylıklar sağlayan ürünlerdendir. Bu ürünlerin ihtiyacınıza uygun ve uzun ömürlü olması için kapasiteleri, özellikleri, makine çalıştıktan sonra ekle özelliği gibi son teknoloji ve ürünleri sizlerle İzmir’in birçok noktasında ve internet sitesinde buluşturur. Yine aynı şekilde kurutma makineleri farklı özellikler ve program sayısıyla birçok seçenek hizmetinize sunulmuştur.

Son teknoloji bulaşık makineleri, pişirme grupları, aspiratörler sizlere farklı özelliklerle sunulmaktadır. Ürünleri inceleyebilir. Web sitesi üzerinden filtreleyebilir, ihtiyacınıza en uygun olana karşılaştırma imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Türkiye geleni sevilen markalardan biri olan profilo mağazası İzmir halkı tarafından da sevilmiş bir markadır. Dayanıklı ve fonksiyonel ürünleri sayesinden kullanıcı memnuniyeti sağlayan marka, ürünlerin bakım, onarım, kurulum gibi faktörlerine de önem vermekte ve İzmir Profilo servisi bu konudaki geniş kadrosuyla başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara