İzmir Baymak Servisi

İzmir Baymak Servisi

Ağırlıklı olarak iklimlendirme sektörü üzerinde yaklaşık 50 yıldan uzun süren köklü bir geçmişe sahiptir. İzmir’ de yıllardır kullanılan elektronik aletleri halkın beğenisini kazanmayı başarmıştır. Tabi bu cihazlarla birlikte İzmir Baymak Servisi’ de halkın dilek ve şikayetleri için aktif bir şekilde çalışır. Baymak Türkiye’ de en çok bilinen markalar arasındadır.
Türkiye’ de 1000’ e yakın bayisi, 2100’ den fazla satış noktası ve 1500’ ün üzerinde servis teknisyeni vardır. Bir sürü çalışanı olan bu şirket daima ileriyi hedefleyen üretim yapmayı inovasyonla kurgulamayı başarır. Bu marka esasında Hollanda merkezlidir. Şirket kurulduğu günden beri kendini geliştirerek Avrupa ülkelerine yayılır.
Bununla birlikte müşteri memnuniyetine çok önem veren marka uzun ve yoğun çalışmalar sonucu bu sektörde Avrupa’ nın ilk 3 şirketinden birisidir. Markanın temel hedefi İzmir halkının yazın sıcaklardan bunalmasını ve kışın da soğuklardan üşümesini engellemektir. Bununla birlikte zamanla yenilenebilir enerji alanında ısı pompaları, güneş kolektörleri, biomass kazanlar, fotovaltaik sistemler ile yer alır. Bu şekilde İzmir Baymak Servisi yardımıyla birçok ev bu cihazları sorunsuzca kullanır.
Su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında ise termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, gazlı şofben, boylerler, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, dalgıç pompalar, atık su pompaları, çok kademeli kendinden emişli santrifüj pompalar ve hidroforlar ile baymak kalitesi ve güvencesini halka sunmaktadır. Markanın Çin’ den Uruguay’ a kadar 65 ülkeye ihracat yaptığı bilinir.

İzmir Baymak Klima Servisi

İzmir’ in sıcak yaz günlerinin olmazsa olmazı haline gelen klimalar satın alındıktan sonra kurulum ve montaj ister. Bu işlemler teknik bilgi ve tecrübe istediği için bizlerin kurulum ve montaj yapması biraz zor olacaktır. Bu işleri yapması için internet üzerinden telefon numaralarını bulabileceğimiz İzmir Baymak Servisi montaj ve kurulum işlerinde bize profesyonel desteğini sağlayacaktır.
Daima dürüst, yenilikçi, samimi, güvenilir, adil ve şeffaf olma değerlerini benimseyen bu servis muhteşem bir kadroya sahiptir. Baymak markasının klimalarını müşterileri memnun kalacak şekilde montaj, tadilat gibi işlemleriyle ilgilenir. Tabi bu işleri yaparken aynı zamanda markanın kalite ve müşteri memnuniyeti politikalarını benimser.
Bu politikalardan kısaca bahsedelim. İlk olarak işlerini gerçekleştirirken mevcut mevzuat ve standartların dışına çıkmazlar. Kullanıcı ve paydaşların memnuniyetini sağlamayı hedeflerler. Geliştirdikleri yeni iş modelleri sayesinde hizmette farklılık yaratarak her zaman pazarı yönlendiren konumda olmayı hedeflerler. Aynı zamanda bu farklılığın oluşturacağı kalite yönetim sistemine entegre etmeyi amaçlar. Müşterilerden (yani değerli İzmir halkından) gelen her geri bildirimin ele alınması oldukça önemlidir. İzmir Baymak Servisi olarak en iyi hizmet sağlanır.
Bu feed back’ lerin incelenmesi değerlendirilmesi için eğitimler verir. 7 / 24 çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Böylece tüketicinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılarlar. Müşterilerden gelen şikayetleri sistematik olarak takip edip sonuçlandırırlar. Kişisel verilerin, müşteri onayı olmadan hiçbir kişi ya da kurumla paylaşılmayacağını da taahhüt ederler.

İzmir Baymak Kombi Servisi

Kış günleri bizi sıcacık tutan kombilerimizin düzenli aralıklarla bakımının yapılması gerekir. Bu bakımın gerçekleştirilebilmesi için İzmir Baymak Servisi ile iletişim kurmalıyız. Servis ekipleri sizlere 7 gün 24 saat boyunca aktif hizmet sunarlar. Böylece kombinizle alakalı sorularınız da sorabilirsiniz.
Temel hedefi daima yenilik ve müşteri memnuniyeti olan servis ekipleri her anınızda size destek olmayı bekler. Kombi kurulumu, montajı, temizliği ya da tadilatı gibi işlemleriniz de sizlere yardımcı olur. Servis ile iletişime geçmek çok kolaydır.
İnternetten yapılacak kısa bir tarama sonucu size en yakın kombi servisinin adresini ve iletişim bilgilerine ulaşmak mümkündür.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara