İzmir Sigma Servisi

İzmir Sigma Servisi

Sürekli olarak hizmet gösteren İzmir sigma servisi deneyimli ve uzman çalışma kadrosuyla beraber teknik- tamir hizmeti sunmak adına İzmir merkez ve ilçelerinden en kısa sürede sorun çözme odaklı size en yakın konumdan hizmet sağlamaktadır.

Servise ulaşmak için direk telefon numarasıyla ulaşabilir ya da web sitesindeki formu doldurabilirsiniz. Sizlere en kısa şekilde geri dönüş hizmeti sağlanacaktır. Özveriyle çalışan teknik elemanları haftanın ve günün her saati hizmetinizde bulunmaktadırlar.

Beyaz eşyalarda klimada vb birçok sigma ürününde karşılaşabileceğiniz olası sorunlar, bakım gibi işlemlerde ( soğutmuyor, akıtma yapıyor, çok ses yapıyor vb) teknik servis firması en kaliteli bakım ve onarım işlemlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca parça değişimi işlemleri olduğunda 1 yıl garantili hizmeti İzmir Sigma servisi sunmaktadır.

Sigma servisinin ustaları özenle seçilir, güler yüzlü, yardımcı, işinin ehli yani alanında uzman kişiler tarafından sizlere bütçe dostu fiyatlandırmalar yaparak memnun kalacağınız şekilde ellerinden geleni yapmaya gayret göstermektedirler. Ev ortamında onarımı mümkün olmayan cihazlar arızası için atölyelere alınıp uzman ustalar tarafından kısa süre içinde onarıp sizlere en iyi hizmeti sunmayı planlarlar.

İzmir Sigma Klima Servisi

Teknik servis hizmeti sunan klima teknik servisi hizmeti sunmaktadır. Klimalarınızda oluşan arızaları için ve altı ayda bir yapılması gereken bakım ve teknik işlemleri için İzmir Sigma servisini arayabilirsiniz. Sigma çağrı merkezi üzerinden iletişim kurduğunuz zaman kısa bir bilgilendirmenin ardından isim, soy isim, telefon numarası ve adres bilgilerinin kaydı yapılır.

Ardından bu bilgiler iş yoğunluğuna bağlı olarak en kısa süre içerisinde hastane, okul ev, iş, fabrika, kamu kuruluşları, avmlere 1 saat öncesinden vermiş olduğunuz adres ve telefon numarası dahilinde müsaitlik durumuna göre gelinir veya başka bir zamana erteleyebilirsiniz.

Tamir süreci ise cihazı yerinden taşımaya gerek kalmadan sorunu çözebilirler ise gelişmiş teknolojik ve hijyenik aletleriyle cihazınızın gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına onarım yapılır.

Parçalar tamir edilir. Eğer ki parça değişimi gerekliyse en kısa sürede değişim İzmir Sigma servisi tarafından sağlanır. Sigma garantisi cihazınıza sunulan hizmet sonrası fişiyle bir sene içerisinde geçerlidir. Aynı sorunla karşılaşma durumlarında teknik ekip hemen düzeltmektedir.

Sigma klima ürünleri birçok kullanıcı tarafından memnun bir şekilde kullanılan uluslararası Sigma markasının sevilen klimalar milyonlarca kişiye ulaştırılmaktadır. Klimaları seçerken evinize en uygun olan Sigma ürününü alabilmek için web sitesi üzerinden özelliklerini aratabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olanı bulabilirsiniz. Karar veremediğiniz durumlarda sizlere yardımcı olacak çağrı merkezi ve yine çok seçenek arasından karar veremediğiniz durumlarda karşılaştırma özelliğini kullanabilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra oluşabilecek sorularınız için de İzmir Sigma servisine sorularınızı sorabilirsiniz.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara