Bornova Ariston Servisi

Bornova Ariston Servisi

Bornova Ariston servisi İzmir’de faaliyet gösteren, kurumsal şirketlerden biridir. Ariston markalı beyaz eşyalı ürünlerinde yaşanan sorunları kısa sürede firmamız desteği ile çözebilirsiniz. Beyaz eşyalarda yaşadığınız sorunları profesyonel bir firma ile ortadan kaldırmak için telefon numaralarımızdan ulaşarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Arıza kaydının alınmasının ardından aldığımız bilgiler doğrultusunda en uygun ekip yönlendirerek tüm bakım çalışmaları başlatılır. Adresinize gelen ekiplerimizce, arızalı olan beyaz eşyalar incelenir. İnceleme sonucunda yerinde tamir edilebilecek arızalar giderilir. Uzman ekiplerimiz arızalı parçanın tespiti sonrası sizin de onayınızı alarak arızalı parçanın yerine yenisini takar.

Kullandığımız tüm yedek parça ürünleri orijinaldir. Orijinal parça kullanmak cihaz performansını ciddi şekilde arttırır. Ucuz ve kalitesiz parça kullanmak ise zaman içimde diğer parçaların da bozulmasına neden olur. Bu da cihazda çok daha maliyetli bir onarım yapılmasına yol açar.

Bornova Ariston Beyaz Servisi

Ancak bazı durumlarda beyaz eşya arızaları yerinde tamir edilemez. Arızanın büyüklüğüne göre tamir atölyesinde onarım yapılması gerekebilir. Böyle bir durumda ekiplerimiz arızalı eşyayı alarak servis araçları ile atölyeye götürür ve tamir işlemleri burada başlatılır. Bornova Ariston servisi firmamız, donanımlı servis araçları ile güvenilir şekilde eşyaları atölyelere taşır. Taşıma sırasında tüm önlemleri alarak sağlıklı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirir. Aynı işlemler tamir edilen eşyanın teslim aşamasında da uygulanır. Böylece eşyalarınız zarar görmeden bakım ve onarım çalışmaları tamamlanır.

Bornova Ariston Klima Servisi

Bornova Ariston servisi olarak Ariston markalı klimalarınıza profesyonel şekilde servis imkanı sunuyoruz. Beyaz eşya sektöründe köklü firmalardan bir tanesi olarak klimadaki arızaları tespit ederek kısa sürede tamir ediyoruz.

Firmamızda görev yapan personeller Ariston markasının tüm klima modelleri konusunda bilgilidir. Bu sayede yanlış işlemler yapmaz ve cihazda daha başka arızaların çıkmasını engeller. İzmir servisi olarak klima bakımında garantili servis vermekteyiz. Firmamız, parça değişimleri de dahil olmak üzere her işleminde garanti güvencesi ile çalışmaktadır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara