Gediz Ariston Servisi

Gediz Ariston Servisi

Ariston markasına firmamız, güncel bilgi birikimi ile tamir, onarım süreçlerini yürütülmektedir. Ariston markasına dahil beyaz eşyalar; buzdolabı veya çamaşır makinesi gibi ürünlerdir. Bunun yanında Ariston marka klima ürünlerine de hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz teknik servis ihtiyacını hangi firmalardan yapacağı konusunda tedirgin olabilirler. Bu durumda olan müşterilerimiz gayet haklıdırlar. Çünkü teknik servis firma sayısının artmasıyla birlikte sektörde yığılma olmuştur. Bizler bu endişeyi anlamaktayız. Bu yüzden teknik servis hizmetlerimiz içerisinde müşteri memnuniyetimizi sizlere sağlamak için çok çalışmaktayız.

Gediz Ariston Beyaz Eşya Servisi

İzmir’de beyaz eşya servisi ile irtibata geçtiğiniz zaman yaşadığınız beyaz eşya problemi hızlı bir şekilde giderilmektedir. Bu süreç telefonda ustalarımızın sizleri araması ile başlamaktadır. Sizlerden aldığımız ürün hakkında yorumlar ve şikayetler ile yönergemizi oluşturmaktayız. Ardından Ariston Servisi olarak personellerimiz probleminizi yerinde çözmek için ziyarette bulunacaklardır. Bu sıkıntılı ve problemleri en kısa sürede personelimiz büyük titizlikle çözecektir. Personellerimiz Ariston beyaz eşya servisi açısından mümkün mertebe en kaliteli teknik servis ayrıcalığını müşterilerine sunmaktadır. Her halükarda müşteri memnuniyeti firmamız için çok önemlidir. Bu yüzden Ariston teknik servis işlemine büyük özveri göstermekteyiz.

Gediz Ariston Teknik Servisi

Elbette sektörde birçok markanın yetkili teknik servisi bulunmaktadır. Ariston markasından Beko’ya kadar yerli-yabancı birçok firma yetkili servis hizmetini sunmaktadır. Gediz Ariston olarak özel bir teknik servis hizmeti sunmaktayız. Özel teknik servis olmamızın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi müşterilerimize ekonomik bir Ariston teknik servis süreci sağlayabilmemizdir. Bunun için bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkür etmemiz gerekiyor. Özel yetkili servis olmamız kararları bizzat bizim aldığımızı göstermektedir. Bu nedenle parça fiyatı konusunda asgari düzeyde fiyat politikası uygulayabilmekteyiz. Böylelikle müşterilerimizin ekonomik mali bütçesi zorlanmamaktadır.     

İzmir Ariston Buzdolabı Servisi

Gediz Ariston Teknik Servis bünyesinde birçok beyaz ev eşyasının tamir, onarım ve bakım hizmetlerini büyük özenle kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Müşterilerimize ait buzdolaplarında genellikle başlıca sorunlar bellidir. Bu sorunlar ile firmamız yıllardır içli dışlıdır. Bu yüzden yılların deneyimi ve tecrübesi ile hızlı bir şekilde sorunu çözebilmekteyiz. Buzdolapları genellikle soğutma konusunda problem çıkartmaktadır. İçindekileri soğutamayan buzdolabı demek yemeklerin bozulması anlamına gelmektedir. Buzdolaplarında yaşanan bu sorun yaşı ilerlemiş, bakımı yapılmamış ve ihmal edilmiş buzdolaplarında görülmektedir. Bu durumun yaşanmaması için buzdolaplarının düzenli bakımının yapılması gerekmektedir. İşte bu düzlemde firmamız Gediz Ariston Servisi olarak sizlere teknik servis hizmeti sunmaktadır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara