Girne Beko Servisi

Girne Beko Servisi

Girne Beko Beyaz Eşya Servisi

Biliyoruz ki özellikle elektronik cihazlarda servis hizmeti almak için karşımızdaki firmaya çok ama çok güvenmek gerekir. Güvenilmeyen veyahut da bir şekilde bu teknik servis hizmeti işlerinden anlamayan insanlara cihazları teslim etmemek gerekir. Güvenilir bir firma olan Girne Beko Teknik Servisi şirketimiz sizlerden gelen memnuniyet mesajları ile her geçen gün büyümekte olan bir firmadır. Teknik servisimize gelen cihazlar öncelikle belirtilen arızadan yola çıkarak ve makinenin kısa bir geçmiş öyküsünü müşterimizden dinleyerek sınırlandırılmış bir arıza tespiti yapılır. Bu tespit sırasında müşterilerimiz açısından gereksiz harcama olmaması için sorun teşkil etmeyecek problemlere odaklanılmaz. Ardından var olan problem ustalarımız tarafından tespit edildikten sonra müşterilerimize hızla bildirilir. Tespit yapan ustalarımız yalnızca sizlerin belirttiği probleme odaklanarak arızayı tespit ederler ve giderirler.

İzmir Beko Teknik Servisi

Beyaz eşya tamiri, bakım onarımı ve yedek parça değişimi gibi bir çok meselede siz değerli müşterilerimizin hizmeti  firmamız arıza tespit konusunda oldukça uzman şirketler arasındadır. Arıza tespit aşamasında cihazınızın orjinal yapısını değiştiren bir müdahale içerisine girmeyiz. Arızayı kesinlikle ve kesinlikle ölçüm cihazları ile tespit ederiz. Arıza tespiti çok önemli mesele olduğundan ötürü bizler arıza tespi konusunda oldukça uzmanlaştık. Teknik servis olarak bir firmanın kalitesini gösteren şey arıza tespitidir. Gerek ana kart problemleri olsun gerekse de cihazın elektronik aksanlarından olsun bir sorun ortaya çıktığında bunu dahi en ince ayrıntısı ile özenle düşünerek tespit ederek ileri sorun yaşanmaması için önlem alırız.

İzmir Garantili Teknik Servis

Yıllardır işine değer ve müşterilerine önem vererek çalışan teknik servisimiz güvenilirlik konusuna da çok önem verir. Servisimiz tarafından tamir edilen tüm cihazlara müşterilerle anlaşmaya göre garanti verilir. Tamir edilen cihazın evinize getirildikten sonra aynı sorunu tekrar almanız ve yine bir problem yaşamanız durumunda hemen bizi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz kendi garantisini kendisi belirleyebilir.

Girne Beko Beyaz Eşya Servisi firması garanti konusunda da kolaylıklar sağlar. Değiştirilen yedek parçalarınız da konuşulduğu üzere garanti kapsamına girer. Verilen garanti cihazın tamamı için geçerli olmamasına rağmen takılan parçayla ve giderilen arızayla ilişki olur. Yani firmamız taktığı parçayı ve onardığı arızayı bir süre sizlere garanti eder. Garanti konusunda şunu bilmeniz gerekir ki kullanım hataları, kullanıcı olan siz değerli müşterilerimiz tarafından kırılan bir parça veya çıkan arızalar garanti kapsamı dışında sayılır.

 

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Bursa boya badana ustası

Bursa banyo tadilatı

Tıkla Ara