Kahramanlar Arçelik Servisi

Kahramanlar Arçelik Servisi

İzmir Kahramanlar Arçelik Servisi olarak öncelikle siz değerli müşterilerimize en iyi yaptığımız işi nasıl yaptığımızı ve ne gibi teknikler uyguladığımızı açıklayaralım. Teknik servisimizin kuruluşundan belli her zaman geniş kadrosu olmaktadır çünkü siz değerli izmir halkını bekletmemek ve sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturup sizi uzun süre mağdur etmemektir. Teknik servisimiz olarak çalışanlarımızı en iyi şekilde seçmekteyiz çünkü bu çalışanlarımız kötü olursa siz değerli İzmir halkı uzun süre mağdur kalabilir ve bu ustalar sizin sorunlarınızı çözmek yerine daha da büyük bir sorun haline getirebilir ve biz bunun olmaması için en iyi personeller ve ustalar ile çalışmakta olmaktayız. İzmir Kahramanlar Arçelik Servisi olarak diğer firmalar gibi tamiratlarınızı baştan savma yapmamaktayızdır.

Kahramanlar Arçelik Servisi

Teknik servis olarak siz değerli müşterilerimizin tüm tamiratlarınızı disiplinli ve özenli bir şekilde tamir etmekte  olmaktayız. Teknik servis olarak diğer firmalar gibi sizden çok ücretler talep etmemekteyizdir çünkü bu bizim ahlaklı ve müşteriye saygısı olan bir kuruluş yapmaktadır. Teknik servis olarak her türlü sorunlarınızı  bize danışmanız ve öğrenmek istediğiniz her konuya yardımcı olmak için müşteri temsilcilerimiz olmaktadır ve bu sayede her türlü sorununuzu bize hızlı ve kolay bir biçimde danışabilip bilgi alabileceksiniz. Teknik servis firmamızın müşteri temsilcilerinin telefon numarası şu şekildedir 0232 475 0165 olmaktadır ve yedi yirmidört gece gündüz hizmet vermektedir ve istediğiniz saatte arayıp müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

İzmir Kahramanlar Arçelik Servisi

İzmir Kahramanlar Arçelik Servisi olarak her türlü arçelik marka klima, arçelik marka buzdolabı, arçelik marka kurutma makinesi, arçelik marka çamaşır makinesi gibi bir çok arçelik marka beyaz eşyaları ve arçelik marka küçük ev aletleri gibi bir çok teknolojik makinenin tamirini ve bakım, onarım, söküm, montaj, arıza tespiti, temizlik bakımı ve parça değişimi gibi bir çok sorununuzu da çözüme kavuşturmakta olmaktayız. Teknik servisimizin parça değişimleri kesinlikle orijinaldir ve parçalarımızın stoğu yeterince mevcut ve çeşitliliği geniştir ve bu sayede bir parça değişimi için aylarca ve haftalarca beklemenize gerek kalmayacak en fazla iki iş gününde parçalarınız tecübeli ustalarımız sayesinde değişecektir.

İzmir Kahramanlar Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin klima bakımlarını her sene yapmalarını hatırlatmak istemekteyiz ve bu sayede klimalarınızın performansında düşüş olmayacak ve verimli bir şekilde klimalarınızdan yeterli verimi alabileceksiniz. İzmir Kahramanlar Arçelik Servisi olarak bu klimalarınızı çok makul bir ücrete temizlik bakımını da yapmaktayızdır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara