Mevlana Bosch Servisi

izbulbosch-1280x512.jpg

İzmir Mevlana Bosch Servisi hizmetimiz siz değerli İzmir halkına en hızlı, en temiz ve en özenli şekilde hizmet etmek için çok çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan ve uzun yıllara dayanan personeller ve ustalar ile birlikte çalışmaktadır. Firmamızın kuruluşundan belli olan fikirleri ve metodları günümüze kadar kullanıp gelişmekteyiz. Firmamızın çalışanları teknik servis konusunda eksiksiz ve firmamızın geniş ekip kadroları bulunmaktadır. Bu sayede bir tamir için aylarca ve haftalarca beklemenize gerek kalmayacaktır. Firmamızın diğer firmalardan farkı ve avantajları çok fazladır örneğin diğer firmalar gibi sizden çok fazla ücret talep etmemekteyiz. Çünkü firmamız dürüst ve iş ahlakına sahip olmaktadır. Firmamızın parça değişimleri kesinlikle orijinal olmaktadır. Diğer firmalar gibi ikinci kalite parçalar kullanmamaktadır. Firmamızın parça stoğu çok fazla ve geniş kapsamlıdır. Bu sayede diğer firmalarda yaşadığınız sorunları tekrar yaşamayacaksınız. İzmir Mevlana Bosch Servisi olarak teknoloji ağını çok fazla takip etmekteyiz çünkü teknolojinin bu kadar gelişmesi ve teknolojik ürünlerin sayısının bu kadar artması yüzünden siz değerli müşterilerimizin artan teknolojik aletlerinin de sorunları çoğalmaktadır. Firmamız olarak bu sorunları geniş kadromuz sayesinde en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak istemekteyiz.

İzmir Mevlana Bosch Servis

Mevlana Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü Bosch marka klima, Bosch marka buzdolabı, Bosch marka kurutma makinesi, Bosch marka çamaşır makinesi ve Bosch marka beyaz eşyaları ve Bosch marka  küçük ev aletlerin tamir, bakım, onarım, söküm, montaj, arıza tespiti ve parça değişimi gibi bir çok sorununuzu en iyi çalışanlarımızı ve ustalarımız ile en hızlı şekilde çözüme kavuşturmakta olmaktayız. İzmir Mevlana Bosch Servisi olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir ve siz değerli müşterilerimizi mağdur bırakmamak. Firma olarak müşterilerimizin sorunlarına karşı en iyi çözümleri sunmaya çalışmaktayız. Firmamız olarak müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır ve bu müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterimize daha fazla ayrıcalıklar sunacaklardır. Bu müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterimiz ile daha sağlıklı iletilim kurabilecekler. Firmamız olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz bu sayede istediğiniz saatte müşteri temsilcilerimize ulaşabileceksiniz. Firmamızın bu başarıları her zaman siz değerli müşterilerimizin güveni sayesinde oluşmuştur. Firmamızın diğer firmalardan daha gelişmekte olması firmamızın vizyonu ve misyonu ve iş disiplini sayesinde olmuştur. Firmamız olarak firmamıza ulaşmak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul