Özkanlar Altus Servisi

Özkanlar Altus Servisi

İzmir Özkanlar Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için İzmir sınırları içerisinde var gücümüzle sizler için çalışmaktayız. Altus Teknik servis olarak firmamız işinde uzman ustalarıyla sizlere ihtiyacınız olan her an güçlü kadrosuyla hizmet etmektedir. Her türlü beyaz eşya, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, her marka elektrikli küçük ev aletleri ve her çeşit klimalarınızı itina ile en uygun fiyatlarla tamir etmek için çalışmaktayız.

İzmir Özkanlar Altus Servisi eşyalarınızın teknik bakımından, onarımından, yedek parça değişiminden sorumlu bir servis olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde ve İzmir’in çevresinde yetkin bir beyaz eşya servisi olarak kurulan şirketimiz İzmir Özkanlar Altus Servisi sizler için en uygun müşteri deneyimini sunmaktadır. Müşterilerimizin tamir ve onarımın ilk adımından son adımına kadar işlemlerin tüm geliştiği evrelerde baştan sona kadar bizlerden memnun kalmaları bizim ilk ve en önemli önceliğimizdir. Halen sizlere hizmet vermeye devam eden yetkin servisimiz olan İzmir Özkanlar Altus Servisi bir çok konuda profesyonel yardımın ne olduğunu bilen bir şirkettir. Küçük esnafın yavaş yavaş bittiği dönemlerde ayakta durmuş ve hizmeti talep eden siz değerli ve saygın halkımızın düzenli, uygun fiyatlı, hoşgörülü, ücret olarak ucuz, samimi ve etik hizmetin ne olduğunu bilerek bu az bulunan kaliteli ve ender hizmeti sizlere vermeyi hedeflemiş bir şirkettir.

İzmir Özkanlar Altus Servisi

Özellikle günümüzde artar ihtiyaçlarla birlikte bu ihtiyaçlarımızı gidermek için bir şeyler satın almak zorunda kalıyoruz. Satın aldığımızın bu ürünler bozularak bizlere farklı farklı sorunlar açarak daha da çok ihtiyaç üretebiliyor. Bu da bize bir ihtiyacın karşılanmasında yeni bir ihtiyacın doğduğunu ve bunların hepsinin bir domino taşı gibi birbirini göstermektedir. Teknik olarak çalışmayan veyahut da arıza veren eşyalarımızın başlıca özellikleri şunlardır; buzdolabının istenilen sıcaklıkta çalışmaması, elektrikli süpürgenin istenilen ölçüde hava çekmemesi veya torbası var ise torbasının kir veya tozları tutmaması, çamaşır makinesinin çamaşırları kirli çıkarması, çamaşırların sıkılmadan çıkması veya durulanmaması, klimanın ana kartının yanması, klimanın oda içerisine sıklıkla ya da her zaman kötü koku vermesi.

Siz değerli müşterilerimiz bizlere yani İzmir Özkanlar Altus Servisi şirketimize belirttiğimiz telefon numaralarımızdan, çağrı merkezlerimizden, el broşürlerimizden, internet sitelerimizden ve kartvizitlerimiz üzerinden kolayca ulaşabilir, sizler için memnun kalacağınız en iyi beyaz eşya hizmetini temin edebilirsiniz. Her hangi bir arıza halinde bizlere ulaşmanız için belirttiğimiz ulaşım adreslerinden bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Tıkla Ara