Özkanlar Beko Servisi

Özkanlar Beko Servisi

İzmir Özkanlar Beko Servisi firmamızca siz değerli müşterilerimizin her çeşit ve her marka ürünleri özenle, hızlı ve uygun fiyata tamir, onarım ve bakım hizmeti verilmektedir. Firmamız İzmir’de bulunan yetkin bir servistir. Alanında uzman ustalar, yetişmeye hevesli çıkarlar ve güvenilir yedek parça sağlayıcıları ile ihtiyacınız olduğu her an hizmetinizdedir. Beko marka çamaşır makinesi, Beko marka bulaşık makinesi, buz dolabı, fırın, klima, küçük elektrikli ev aletleri ve klimalarınız için İzmir Özkanlar Beko Servisi firmamızı arayabilir, bizlere istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Servisimiz siz değerli müşterilerimize ve saygın İzmir halkına en kaliteli hizmeti vermek ve en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizi düşünmek için çalışmaktadır. Yetkinliği yıllardan beridir tescillenmiş olan firmamızın görevleri, her marka beyaz eşya arızası, her model küçük ev aletleri bakımı, her türlü yedek parça değişimi ve klima ve klima bakımıdır.

İzmir Özkanlar Beko Servisi

İzmir Özkanlar Beko Servisi siz müşterilerimizin memnuniyeti ve saygısını kazanmak için işlerini ve mesleğini çok ciddiye alan bir şirkettir. Bu yüzdendir ki eşyalarınızı bakım, onarım, tamir ve yedek parça değişimi dışında eşyalarınızın yeniden bozulmasını önlemek ve aldığınız ilk günkü randımanda çalıştırmak için sizlere birkaç bilgi vermektedir. İzmir Özkanlar Beko Servisi görmektedir ki özellikle son yıllarda üretilen beyaz eşyaların ve elektrikli küçük ev aletlerinin sayılarının artmasıyla ve talebin insan nezdinde artmasıyla, toluma daha çok sayıda üretim arzı iletebilmek için fabrikalar da artmıştır. Artan bu fabrikalar mümkün olan en hızlı üretimi sağlamak için seri üretime geçmişlerdir. İzmir Özkanlar Beko Servisi demektedir ki seri üretim bir yandan üretilen malın sayıca adedini arttırırken, bir yandan da ortaya çıkan ürünün kalitesini düşürmektedir. Gerek kullanılan malzeme ve ham madde, gerekse de üretimde makineleşme bunun en temel ağlayıcısı ve temel teşkil eden etkeni görülmektedir. Ortaya çıkan ürünün bu denli kalite bakımından düşük olması da siz müşterilerimiz gibi tüketicilerin aldığı eşyaların kısa zamanda bozulabileceği ihtimalinin yüksek olması anlamına gelmektedir.

İzmir Özkanlar Beko Servisi sizlere daha uzun ömürlü eşyalar için şofbeninizi çalıştırdıktan sonra içerisinde kalan sıcak suyu boşalttıktan sonra kapatmayı, çamaşır makinenizde kalan toz ve kirleri istediğiniz herhangi bir ilaç ile temizlemeyi, klimanızın yıllık bakımlarını yaptırmayı, buz dolabınızın ısı değerlerini ölçtürmeyi ve çok yüksek veya çok düşük sıcaklıkta çalıştırmamayı ve fön makinesi gibi aletlerinizi elektrik sigortanızda sorun varken kullanmamayı önermektedir.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Bursa boya badana ustası

Bursa banyo tadilatı

Tıkla Ara