Özkanlar Profilo Servisi

izbulprofilo-1280x512.jpg

İzmir Özkanlar Profilo Servisi ilçesinde bulunan servisimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışmaktadır. Firmamız teknik servis hizmetini iyi ve kaliteli sunmak için çok önemli çalışmalarda bulunmaktadır. Teknik servis işinizde geliştirdiğimiz metodlar ve fikirlerimiz bulunmaktadır. İzmir Özkanlar Profilo Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin tüm sorunlarını öğrenip bu sorunları çözüme kavuşturmak için en iyi personeller ile fikirler üretmektedir. Fikirlerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeme konusunda fikirler ortaya sunmaktayız. Sunduğumuz bu fikirler sayesinde siz değerli müşterilerimiz firmamızın size kazandırdığı bazı avantajlardan ve ayrıcalıklardan yararlanmakta olacaksınız. İzmir Özkanlar Profilo Servisi olarak en büyük avantajlarımızdan ve ayrıcalıklarımızdan biriside personellerimize ve ustalarımıza verdiğimiz önemdir. Personellerimizin ve ustalarımızın uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve deneyimleri bulunmaktadır ve bu sayede sorunlarınızı diğer firmalardan daha iyi ve daha hızlı çözüme kavuşturan firmamız ile çalışacaksınız. Bu personellerimiz ve ustalarımızın sayısı oldukça fazladır ve geniş kadromuz bulunmaktadır ve bu sayede diğer firmalar gibi bir sorunu aylar ve haftalar sonra çözüme kavuşturmamaktayız. Personellerimiz ve ustalarımız siz değerli müşterilerimizin sorunlarını aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmakta olacaktır. Firmamızın bir önemli ayrıcalığı ve avantajı ise çalıştırmakta olduğumuz müşteri temsilcilerimiz olması ve çağrı merkezimizin bulunması ve bu sayede firmamız ile en kolay ve en hızlı bir biçimde iletişime geçebileceksiniz.

İzmir Özkanlar Profilo Servisi

Firmamızın bulundurduğu bu müşteri temsilcileri siz değerli müşterilerimiz için büyük bir fırsat olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 hizmet vermektedir ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin merak ettiği ve sormak istediği soruları istediğiniz saatte firmamızın müşteri temsilcilerine ulaşıp çözüme kavuşturabilir ve sorununuzu halledebilirsiniz. Firmamız diğer firmalar gibi 2. Kalite parçalar ve ürünler kullanmamaktadır. Firmamızın parçaları kesinlikle orijinal ve A kalite olmaktadır. Firmamızın parça değişimleri hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir ve firmamızın parça stoğu geniş ve fazladır bu sayede bir parça değişimi için uzun süre beklemenize gerek kalmayacaktır. İzmir Özkanlar Profilo Servisi olarak firmamız tüm Profilo marka klimaları tamir etmektedir. Firmamız sadece Profilo marka klimaları tamir etmemektedir. Firmamız Profilo marka buzdolabı, Profilo marka çamaşır makinesi, Profilo marka bulaşık makinesi ve Profilo marka beyaz eşyaları ve Profilo marka küçük ev aletlerinin tamir, bakım, onarım, söküm, montaj, arıza tespiti ve parça değişimi gibi bir çok sorunu en deneyimli personeller ve ustalar ile en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul