Şirinyer Profilo Servisi

izbulprofilo-1280x512.jpg

Şirinyer Profilo Beyaz Eşya Servisi İzmir ilinin geneline hizmet vermekte olan yetkin teknik servistir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buz dolabı, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalarınıza ve küçük elektrikli ev aletlerinize kaliteli ve hızlı ilkesini kullanarak ihtimam etmektedir.

Şirinyer Hızlı Profilo Teknik Servisi

Hız bir şeyin hareket ölçüsü anlamına gelmektedir. Ne kadar hızımız yani süraatimiz yüksek olursa müşterilerimiz o derece bizlerden memnun kalmaktadırlar. Memnuniyetin en önemli şartlarından biri de az önce yazımızda belirttiğimiz üzere hızlı olmaktır. Arıza tespit hızı, beyaz eşyaların müşteriye gönderim hızı ne kadar yüksekte olur ise o kadar memnuniyet elde edilir. İnsanlar bir hizmetin hızlı bir şekilde temin edilmesinden veya bir işin hızlıca bitirilmesinden kıvanç duyarlar. bir işi, örneğin çamaşır makinesi tamirini veya bulaşık makinesi arıza tespitini çabucak bitirmek teknik servislere ayrıcalık ve ün kazandırır.

Şirinyer Teknik Servis Telefon Numarası sitemiz üzerinden ulaşılabilirdir. Web sayfamızı kontrol ettiğiniz takdirde kolaylıkla gözünüze çarpar ve bulabilirsiniz. Çağrı merkezimiz telefonunuzla yaptığınız çağrınızı karşılayacak ve siz değerli müşterilerimize olabilecek en kısa sürede yardımcı olacaktır. Çağrı merkezimiz aramayı tercihinize göre direkt firmamıza yönlendirebilmektedir. Size arızanın giderilmesi için nelerin gerektiğini aşama aşama belirterek en son fiyat belirleme konusunda da yardımcı olabiliriz.  İzmir Beyazeşya Teknik Servisi Adresi arıyorsanız yine web sitemizde bulabilirsiniz. Sızlerin çok daha iyi hizmet alabilmesi için her şeyi düşünmüş olan firmamız adresimize kadar gelmenize gerek kalmadan bizlere ulaşabilmeniz için cep telefonu ve sabit hat telefon numaralarını sitemiz üzerinden bildirmiştir. Bu numaralar yoluyla bizleri arayarak İzmir’in en seçkin teknik servis hizmetine ulaşabilirsiniz.

Şirinyer Profilo Beyazeşya Servisi ayrıca bilgilendirme konusunda da önemli yazılarla insanları bilgilendirmektedir. Örneğin bir beyaz eşyanızı nasıl daha uzun ömürlü kullanacağınızı bilmeniz size hayatınızın evrelerinde hatta ve hatta ekonomik olarak paradan tasarruf etmenizde yardımcı olur. Ortalama sekiz ile on yıl arasında değişen çamaşır makinesi ömürleri kullanmanıza bağlı olarak artıp azalabilir. Yanlış kullanım sonucu ortalama altı yıla kadar düşebildiği görülmüştür. Çamaşır makinelerinize çok fazla deterjan koymamalısınız. Bu türde deterjanlar zamanla deterjan kalıntıları oluştur. Bu kalıntılar ise makinenize ciddi şekilde zarar verir. Bir bez yardımı ile bu kalıntıların mümkünse hepsini silmeli ve asla cihazınızı sirke ile çalıştırmamalısınız. Ürünlerinizde bulunan plastik maddeden yapılmış parçalar veya aksanlar sirke nedeni ile deforme olup yıpranabilir.

 

 

 

İZMİRSERVİSİBUL.COM

Biz kimiz?

izmirservisibul.com, Teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlar.
+902324750165

www.izmirservisibul.com

info@izmirservisibul.com

NERELERDEYİZ

Hizmet Bölgelerimizİzmir’in her bölgesine çok kısa sürede servis hizmeti sunuyoruz.


İzmir Beyaz Eşya Servisiİzmir Kombi Servisiİzmir Klima Servisi


İLETİŞİM

İletişimde Kalalım

Bizi günün her saati ve hiç çekinmeden, her türlü soru, sorun ya da servis talebi için arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Ara Servisi Bul